Katuse fermid kasutada maja ehitus

- Jun 15, 2016-

Katuse fermid kasutada maja ehitus

Valides parim katusefermid maja on üsna keeruline. Funktsionaalsus ja esteetika tingimused viivad ning vastavaid tüüp ofrooftruss, et te näidatakse valimisel majade ja hoonete ehitamisel. Ilmastikutingimuste tõttu tuleb ka arvesse, valides oma ehitus katusefermid. Enamasti on ühise puntras variatsioone on nime saanud omaveebi konfiguratsioon, nagu King Post, vibunöör, Fink ja Howe songavööd, akord suurus ja veebi konfiguratsioon on tavaliselt kindlaks määratud koormus, span ja vahed.

Ühise puntras on äratuntav omakolmnurkse kujugaja kasutatakse kõige sagedamini katusekonstruktsioon. Iga katusefermid on plusse ja miinuseid ning see peabtuleb ette eritingimused ja eesmärgil. Oluline on meeles vaadata millist sa tahad olla oma hoone kui valides katusefermid viimistlusega.

Paralleelselt akordi või korter puntras paralleelselt üla- ja akorde on nii oma nime ja seda kasutatakse sageli constructfloors.

Seal on palju katuse puntras tüübid ja variatsioone, sealhulgas Arch raami, Belgia, langes akordi, Gambrel, Hip langeva, Howe, paralleelselt akordi, Pratt alt akordi, Pratt Top akordi, tõstetud kand, kääride, pool Howe, kalle raami ja Warren.

Plusse ja miinuseid katuse fermid

Paralleelselt akordi katusefermid

Levinud cathedral ülemmäära. Selle hind on kõrgem, kuna tuleb kasutada ofsteelmembers mis karastav. Keerukusest ja kasutatud numerouswoodmembers on teine kahjuks. Termiline kaotades põhjustatud terase traksid saab decreaseenergy tõhusust.

Tõstetud kand katusefermid

See meetod võimaldab, võttessuurem energiatõhusus. See katusefermid vähendab kondenseerumist probleeme ja hallituse tingimused, kuna nad takistada auru. Seenõuab tuulekasti vooder ja additionalinsulation tööd, mille lisamine ups tõsta ehituskulud. Selle saate eesmärk hõlmavad ala ja täielik sügavus pööningu ruumi.

Kääride katusefermid

Ka levinud cathedral ülemmäära oma mugavuse seda tüüpi katusefermidvähendab theneeds kandev tala. Ta kasutab madalama akorde, sloped sees, selle asemel et horisontaalne. Kasutades seda tüüpi puntras puudused onprobleemid completeinsulation töötab, ka Tõstekõrguse ehituskulud.

Langenud akordi katusefermid

Koosneb konventsiooni puntras koos teise kõõlu puntras peatatud allpool vähendamiseks puntras tõusu. Sarnaselt tõstetud kand puntras, seda tüüpi ka loob aurutõkkega, luues greatinsulationcharacteristics. Aurutõkkega on vaja täiendavaid blokeerimine ja harutee ristmik seinad ja laed, lisamine kuni ehituskuludest.


Paari:Underlayment (katuse raamat) Järgmise:Kuidas installida-läbida lumetõkked peltikatto süsteem