Katuse fermid kasutatud ehitus: 4/12 pigi katus on ideaalne üks?

- Jun 30, 2016-

Katuse fermid kasutada maja ehitus

Valides parim katusefermid maja on üsna keeruline. Funktsionaalsus ja esteetika tingimused viivad ning vastavaid tüüp ofrooftruss, et te näidatakse valimisel majade ja hoonete ehitamisel. Ilmastikutingimuste tõttu tuleb ka arvesse, valides oma ehitus katusefermid. Enamasti on ühise puntras variatsioone on nime saanud omaveebi konfiguratsioon, nagu King Post, vibunöör, Fink ja Howe songavööd, akord suurus ja veebi konfiguratsioon on tavaliselt kindlaks määratud koormus, span ja vahed.

Ühise puntras on äratuntav omakolmnurkse kujugaja kasutatakse kõige sagedamini katusekonstruktsioon. Iga katusefermid on plusse ja miinuseid ning see peabtuleb ette eritingimused ja eesmärgil. Oluline on meeles vaadata millist sa tahad olla oma hoone kui valides katusefermid viimistlusega.

Paralleelselt akordi või korter puntras paralleelselt üla- ja akorde on nii oma nime ja seda kasutatakse sageli constructfloors.

Seal on palju katuse puntras tüübid ja variatsioone, sealhulgas Arch raami, Belgia, langes akordi, Gambrel, Hip langeva, Howe, paralleelselt akordi, Pratt alt akordi, Pratt Top akordi, tõstetud kand, kääride, pool Howe, kalle raami ja Warren.

Plusse ja miinuseid katuse fermid

Paralleelselt akordi katusefermid

Levinud cathedral ülemmäära. Selle hind on kõrgem, kuna tuleb kasutada ofsteelmembers mis karastav. Keerukusest ja kasutatud numerouswoodmembers on teine kahjuks. Termiline kaotades põhjustatud terase traksid saab decreaseenergy tõhusust.

Tõstetud kand katusefermid

See meetod võimaldab, võttessuurem energiatõhusus. See katusefermid vähendab kondenseerumist probleeme ja hallituse tingimused, kuna nad takistada auru. Seenõuab tuulekasti vooder ja additionalinsulation tööd, mille lisamine ups tõsta ehituskulud. Selle saate eesmärk hõlmavad ala ja täielik sügavus pööningu ruumi.

Kääride katusefermid

Ka levinud cathedral ülemmäära oma mugavuse seda tüüpi katusefermidvähendab nendevajadustele kandev tala. Ta kasutab madalama akorde, sloped sees, selle asemel et horisontaalne. Kasutades seda tüüpi puntras puudused onprobleemid completeinsulation töötab, ka Tõstekõrguse ehituskulud.

Langenud akordi katusefermid

Koosneb konventsiooni puntras koos teise kõõlu puntras peatatud allpool vähendamiseks puntras tõusu. Sarnaselt tõstetud kand puntras, seda tüüpi ka loob aurutõkkega, luues greatinsulationcharacteristics. Aurutõkkega on vaja täiendavaid blokeerimine ja harutee ristmik seinad ja laed, lisamine kuni ehituskuludest.

Miks mõnikord on katusefermid on mõistlik?

Mõnikord on katusefermid saab mõtet nagu oleks võimeline täitma teatud loomise ilm aspektid, mis võivad vallandada eriline hoone koodi nõuded. Need on järgmised eelised, mida on võimalik saada kasutades katuse fermid:

  • Töötajate vähem kogemusi saab paigaldada katuse fermid vähendada tööjõukulusid ja hõlbustada paigaldamise käigus.

  • Mõned kujundused võivad vaja on vähem kandvate seinte nagu need fermid sobib saavutamiseks kauem kestab, loomine avatud eluruumid.

  • Ei saa olla mõned säästud ehitusmaterjalide tõttu mõned kergemad ja väiksemad materjalidega, olenevalt kasutatud puntras.

  • Fermide paigaldus võimalik saavutada 1 päev saab nõukogudeaegsele lähedal ja püstitatud abil on kerge kraana või ehitus.

Kui palju võib see hind ja kuidas säästa raha?

On teatud tegureid, mis on oluline mõju kui palju võre maksab. Hiljutised uuringud on näidanud, et keskmine Ameerika maja katusefermid saab kulu kusagil vahel $12.000 kuni $15,200. Keskmine tööjõukulu katuse puntras võib olla lähedal $2300, see on umbes 112 mahuindikaatorina $20,50 tund, kraana rent, mida saab umbes $700, kasutatakse saematerjali, mis on ligikaudu 10 000 ja vanaraud kõrvaldamise kulude summa, mida saab midagi vahel $200 kuni $500 korda. Muud uuringud on näidanud, et tavapäraste raamimine kes võtab kuni 66% rohkem aega kui nõukogudeaegsele puntras, tavapäraste raamimine kasutab 33% saematerjali ja puidu kui eelnevalt fab ja isegi jäätmete kõrvaldamise ja -jäägid saab suurendada, kui traditsiooniline raamimine meetodeid.

Üldiselt tähtajalised ning kui soovite kokku hoida oleks praktiline, 4/12 pigi katus on kõige ökonoomsem, sest see on tugev, kuid madal, maksimeerides kasutades saadaolevaid ja tavalisi saematerjali suurused saematerjali kasutamine. 4/12 pigi tähendab, et katus tõuseb 4 tolli iga 12 tolli kohta.


Paari:Katuse vee kanalisatsiooni ja kuidas nende suuruse Järgmise:7 parimat Viilkatuse materjalide pikaealisus