Katuse ülevaatus – lahutamatu osa maja kontrolli

- May 26, 2016-

Paljud inimesed võtavad katus üle nende peade jaoks antud, see on, kuni see hakkab lekkima. Aga kui soovite luua regularroof inspectiona olulise osa hooldus, võiks tõsiseid katuste raskusi vältida. Ei ole vaja sellega tutvumiseks katusele ronida. Kontrollige oma tingimusel lihtsalt reisil oma maja, ja otsivad oma vöötohatis on muutumas kulunud või kahjustatud ja võib-olla asendades neid kiiresti muutuda vajalikuks. Kontrollides teie kodu katus, tuleb vaadata ka maasse. Vaadake graanulid või mis katus vöötohatis. Kadunud granulesFollowing vihma, võib jälgida, on olemas palju katuse graanulid põrandale. See võib tähendada, et teie vöötohatis on hakanud vananeb. Aga kui on kombinatsioon graanulid bobs vöötohatis, see on kindel märk, et katus on katki. Mõlemal juhul on aeg uurida, mida on sattunud ka eavestroughs ronida. Võib-olla isegi hüpofüüs graanulid seal hulgaliselt liiga. Mis te vöötohatis, kõige paremini on kadunud suurem graanulid on näha triibud.

Tumedad triibud

Kuna graanulid pesu ära katuse vöötohatis, tumedad triibud teoks. Tõenäoliselt, kui astuda samm tagasi ja Vaata katuse, kasutades binoklid, kui sul on mõned, saab analüüsida triibud, kui on olemas. Väike tume vööt näitavad teie katus on alguses probleemi. Siiski, kui te jälgida mitmeid tumedad triibud, oleks aeg vahetada oma vöötohatis. Kui seal ei ole piisavalt graanulid läheduses vöötohatis, nad ei saa tõrjuma vee. Seetõttu need kõvaks ja curl. Katuse, mis ei saa tõrjuma vee muutub vee all kui sajab. Lõpuks vee saab vaadata maja territooriumil.

Vöötohatis, mis enam tõrjuma vihma tõttu curling ja kruvide läbilöögipinge, samuti mõjutada teistes. Nad võivad tänased ajal tugev tuul. Lisaks talveperioodil ice võivad moodustada all neid. Oleks rumal ignoreerida neid probleeme, sest lõpuks katusel hakkab lekkima ning võib rikkuda sees oma vara.

Purustatud vöötohatis

On suhteliselt lihtne tuvastada purustatud vöötohatis katusel. Kui vöötohatis on katki või täiesti kadunud, on vajalik vahetu asendamine. Asendamine on hädavajalik, sest vesi liigub läbi kaitsmata ala kodus. Kui nad ei asendata interjööri kahju on paratamatu või juba toimuvad.

Sammaldunud vöötohatis

Oma maja on puidust katusesindlid ja näed sammal kasvab peal, see võib olla kindel tell märk vöötohatis on kahjustatud. Katusel pole enam tõrjuv vee ja selle asemel neelab vee. See on loonud pidevalt märjas keskkonnas. Puidust katusesindlid tuleks asendada bituumensindel mingil ajahetkel tulevikus.

Kõne katuste ekspert

Pärast teie katuse ülevaatus, kui arvate, et kahju, helistada mitu katusefermid töövõtjate.
Töövõtjale võib liikuda kogu katuse vahetus. Siiski on võimalik, et teine soovitab lihtsa remondi tööd. Küsige teile üksikasjaliku hinnangu tööd, igaüks. Küsi viited. Küsi garantiid. Ei ole kindlasti mõistlik minna odavaim alternatiiv. Valides katuste lepingu võtta kogemus ja maine arvesse. Oma maja on kaalul.


Paari:Katuse osad Järgmise:Valides Katusekattematerjalid