kiviga kaetud metallkatete jaoks õige teras

- Dec 08, 2017-

Õige teras kiviga kaetud metallkatetega

milline on vahe kuumtsingitud ja Al-Zn sulamist kaetud terasest materjalist?

Tavaliselt kasutatakse kuumtsingitud terastoru või -kaabliga (luhtunud). Tsingitud teraspind tänu atmosfääri korrosiooni tõkkekilele, et vältida substraadi korrosiooni, et tagada substraadi tööiga. Roostevaba, roostevaba, tsingitud terasest substraadi kaitsmise kulu kui elavam kui raua ja tsink.

Tsink ja selle kaitsev toime tugevam, tugevam korrosioonikindlus kui tsingitud tooted. Kogu Al-Fe-Si-Zn-i struktuur, moodustades tihedad nelikristallid, moodustavad kristallid terasbarjääri kihi, mis tõhusalt takistab läbitungimise korrosioonitegurit.

Korrosioonikindel barjäär alumiiniumi ja tsingi kaitseohutuse eest. Kui tsingi lõikamine, kriimustused ja abrasiivid katavad mõne kaitse arvel, moodustavad nad lahustumatu alumiiniumoksiidi kihi, mängivad barjääri kaitset.

Nüüd Hiinas on Al-Zn sulamist kaetud terasest mõningaid kaevandusi, kuid kasutage mõnest välismaal asuvast Immoral kinnisvaraärist meisterdamiseks mõnede koopiate valmistamiseks voodikvaliteediga lehed, nagu rauast lehed või kuumvaltsitud terasplekist. Seda tüüpi materjalist valmistatud kiviga kaetud metallkate saab kergesti roostes ja rikkuda 3-5 aasta jooksul. Uus Sunlight® kiviga kaetud terasest katusesüsteem on valmistatud Hiina parima kvaliteediga al-zn sulamist kaetud terasest , mille kaudu lubame klientidel kümme aastat kestvat kvaliteeti, ja uut Uus-Meremaa imporditavat brändi zincalume®, mille kaudu kliente lubame 20 aasta tagant. Uus Sunlight ® kivist kaetud metallist katusesüsteemide teenus keskdeimu ja tippklassi turul. Teenindame majaomanikku, kes armastab oma maja liiga palju. Al-Zn sulamist kaetud teras on parim valik!

Pakume inimestele kalliskile kaetud metallkatete kulukat jõudlust alumiiniumist Al-Zn sulamist kaetud terasest ! Saate oma parima maja plaani ja lahenduse kasutada koos New Sunlight® kiviga kaetud metallkattega. Me kaitseme Hiina toodetud toodete maine.

33.gif


Paari:Kiviga kaetud katusekivide eelis Järgmise:Rahvusvaheline näitus ehitusmaterjale