Kodus remont projektide investeeringute tasuvus

- Aug 30, 2016-

Kodu Remodeling ja investeeringutasuvus (ROI)
See on 5-osa seeria artikleid, kuidas saada parim ROI oma kodu remodeling ja remondi projekte. Kodu remodeling on suur äri. See moodustab umbes 40% kõik ehituses kulutuste ja umbes 2% USA majanduse. 2001-2005, kulutused kodu remodeling kasvas 40% kui 215 miljardit dollarit võrreldes 2005. Ja 2006 renoveerimise üle kodu remodeling kulud vastavalt esitatud NAHB 230 miljardit dollarit. Miks nii palju raha? Noh, buum oli toidab tõusev kodu kulud madalamad intressimäärad ja tugev majaomanik omakapitali. Kui uuskodu ehitus2006-2008 renoveerimise lõhkes mull tõusis 2009.

Nii kõik kahtleb,quot; kas tasub raha minu kodu Uuendata? quot;Üldiselt vastus onquot; Probably.quot;Kodu- ja remodeling on 230 + miljardi dollari tööstuse põhjus on, sest inimesed on leida home improvement projektide väärtuse.

Aga eeldatavasti ei remodelleerumist investeeringutest kohe täielikult taastuda.

Tavaliselt võite oodata 80-90% uuesti sisse oma kodu investeeringute dollar, mõnikord rohkem, mõnikord vähem, esimese aasta või kaks. Õige uuendata saate suurendada ja isegi raha parandamise enam koju jääda. Nagu paljud investeeringud on vaikne võimsusliitminemis loob tulu. Olles kodus pikem ajavahemik, annad kinnisvara turu aeg tõsta ja teil võimendavat remodelleerumist investeeringu kui atribuudi väärtused kasvavad.

Isiklikul tasandil, kaaluge kolm asja kui otsustatakse, kas kodu projekti on hea investeering või mitte: kuidas oma projekti mõjutab teie kodu #39; s hinnatud väärtus; Kui kaua te kavatsete olla rühmas; Kui tugev edasimüügi turu on teie piirkonnas.

Kaaluda ka magu katkemise olulistelkodus parandamise või parandamise projektide. Mõnikord sa pead välja lülitada funktsiooni toas remont või renoveerimine. Näiteks suur köök või vannituba uuendus võib häirida oma elu nädalat kuu kaupa. Nii lihtne uuendada, mida kohta kõrgeima hinna ja kvaliteedi suhe on täiendamine on turvauks koju.

Vastavalt toRemodeling magazine, terasest kanne ukse asendamine projekt saab korvata üle 96% selle umbes 1200 $ eest.

Millised projektid on on parimad investeeringud ja kuidas deluxe nad peaksid?
Kuna projektide kõikvõimalikes kuju ja suurusega, ma olen korrastada neid 5 kodu remodelleerumist / kodu renoveerimine kategooriasse.

Lase #39; s võtma iga:
1. Kodus hooldamise ja remondi projektide
2. Ohjeldada kaebus projektid
3. Naabrivalve Norm projektid
4. Hindamine korduva projektide
5. eluviis projektid

Paari:Viil (katuse viil) Järgmise:Kuidas vabaneda hiired igavesti