Auk süsteemis metallist katuse remont

- Jun 10, 2016-

Nõuetekohase paigaldamise, peltikatto süsteemi #39; s eluiga on ületamatu. Kuid nagu kõik katuse süsteemid, nad vajavad korraliseks hoolduseks ja remondiks. Katuse remondi saab väga mõistatuslik protsess. Valmis korralikult remont saab minetaksid katuse süsteemi, millega nad on seotud. Seda valesti, selline sama remont edasi murda ning ei täida, jättes majaomanik või hoone omanik pidev leke tingimus. Korduva leke tingimus võib olla haiguse süvenemist, kuid ka võib põhjustada interjööri hoone kahju ja potentsiaalsed hallituse. Alati on kõige parem lahendada probleemi õige esimest korda ja olla kindel, et teie lahendus toob Sinu eesmärk veekindla katuse süsteemi pikk aega.

Süsteemi metallist katuse pinna võib osutuda üks raskem remondi lõpetamiseks. Metallist katus remont on kalduvus enneaegsete rikete tõttu erinev võrreldes rakendatud remonti metallist katus paneelid paisumine.

See erinevus kahe toote vahel paisumine kohti stressi remont ja lõhenemist, jagamine ja lõpuks rikkumine plaaster. Järgnev on soovitatav protsessi peltikatto süsteemi remondi eest augu täitmiseks.

Vajalikud vahendid:

 • Metallist lõiked

 • Akutrell

 • Traatharja

 • Triivima relv

 • Pintsel

 • Pliiats

Vajalikud materjalid:

 • Lehtmetallist– tagada, et lehtmetallist tüüp vastab kasutatav katuse tüüp

 • Uretaan hermeetik– vastas täpselt värvi metallist paneeli parandada

 • Üle pea lehtmetallist kruvid

 • Värvi– värvi sobitada parandada metallist paneel

 • Lihtne roheline või muud puhtam– soovitatakse, et koristaja ei jäta jääke

Samm üks - puhas remondi valdkonnas

Metallist katuse süsteemi augu võib on põhjustanud suvalist arvu allikatest. Auk võib olla toote kvaliteedi ja rooste või see võib midagi alla nagu suur filiaali katuse pinnale. Ükskõik mis põhjus auk, kus tekkis auk katuse pindala on tõenäoliselt määrdunud ja vajab puhastamist.

Puhast ja metallist panel kasutades lihtne roheline või muud puhtam. Puhast ja katuse paneelid kuni sodi, õhukese oralgaegrowth täielikult eemaldatud. Jääkide kompromissi terviklikkuse katuse remont. Metallist paneeli pinna puhastamise järel abil traat harjaga scuff metallist paneeli pinnast kus remont on paigaldatud. Traat harjaga scuffs pinna võimaldamiseks kinnitage maapinnale ja mitte lihtsalt istuda metallist paneeli pinnast kohaldatakse hermeetik. Traat harjaga on kasutada ainult piirkonnas, kuhu plaaster paigaldatakse. Traat, harjamise pärast seda eemaldada kaitsev kiht metallist paneeli pinnast kahjustavad paneelid.

Teine etapp - lõigatud remondi valdkonnas ja plaaster

Lõigatud sheet metal suurus, mis sobib ala paigatud. Lehtmetallist plaaster peaks olema metallist paneeli vähemalt kaks tolli viimase esiserva kahjustatud ala. Lehtmetallist plaaster on lõigatud ja sobiv suurus, teravaid nurki vältida liigset püügi lumi või jää plaaster nurkade ümaraks.

Kui plaaster on mõõdetud asetage see auk parandada. Võtke pliiatsi ja visandada plaaster. Eemaldage plaaster ja tagada, et vähemalt kaks tolli igas suunas viimase juhtiv servad auk katuse süsteemis.

Kolmas samm - installida Patch remont

Kehtivad hermeetikusetted metallist paneeli parandada pinnast. Hermeetikusetted rakendatakse nii, et on lihtsalt sees märgitud pliiatsiga joon. Kohaldatakse hermeetik vabameelselt valdkonnas, nii et ei ole lünki ega tühimike tipptasemel plaaster.

Võtke plaaster ja suruge kinni. Hermeetikusetted tuleks veritsema plaaster igal pool mööda esiserva. Kui on kui hermeetikusetted ei ole laiendab serva niiskuse eest need on alad, kus niiskus võib tungida all põhjustab halvenemist plaaster plaaster.

Samm neli - turvaline paik

Kui plaaster on pressitud paigas, kinnitage plaaster pinnale metallist katuse panel kasutades üle pea lehtmetallist kruvid. Kanna kruvid tollides kiirusega center ümber plaaster. Kruvid tuleks kohaldada maksimaalselt ühe tolli esiserva plaaster nii, et ühtlane surve suhtes esiserva plaaster ja plaaster all hermeetik.

Vajadusel pärast plaaster on kleebitud, tegeleb hermeetik, mis veritseb plaaster servast. See tagab, et hermeetikusetted korralikult tihendid plaaster esiserva ja takistab niiskuse tungimist esiserva.

Samm viis--värvi plaaster ravitavale katuse

Soovi korral saab thesurface plaaster paintedto vaste värvi metallist katuse paneelid. Lõpuleviimiseks, kergelt traat harjaga metallist plaaster ja metallist paneeli just viimase plaaster esiserva. Kandke värv pinnale plaaster ja aluseks oleva paneeli pinnale. Pange tähele, et see võib olla vajalik ravida enne värvi pinnale hermeetikusetted plaastri all kasutatud hermeetik ootama. Lisaks veenduge, et valitud värv on kooskõlas koeliimi valitud.

Sulgemine

Katuse parandamise projekte lõpule põhiprobleem on ohutus. Katuse süsteemi auk võib esineb muid probleeme üldise struktuuri includingdecking halvenemist. Kindlasti õige ülevaate teki all ja katuse analüüs enne seda või katuse remont. Kui esineb probleeme täites oma katuse remont ohutult, saab kontakti aprofessional Katusetööd contractorwho täielik remont teile ohutu ja professionaalne.


Paari:Kuidas aru kulusid katuse Järgmise:Katusekivide Tips: Katuse kalle & stiil