Q&A kivi kaetud metallist katusekivid uus päikesevalguse eest

- May 07, 2016-

Küsimus: Tõmmatakse metallist katuse välk?

Vastus: On absoluutselt ei suurenda tõenäosust on tabada Pikselöök, kui teil on metallist katuse koju. Kui lightning strike omaUus päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse,energia ohutult kogu kogu katuse pind aurutada ja väljumiseks maasse. Samuti, kuna metallist katus pole põlevate või tuleohtlik, see on isegi targemaks valik katusekatete välk kõhuli ja raske ilm valdkondades.

Küsimus: Kivi on kaetud terasest katuse lärmakas katus

Vastus: Kindlasti mitte! Nüüd kuulda: aUus päikesevalguse kivi kaetud terasest katuseon tihti palju vaiksem kui isegi Asfaldi sindel katus. Meie unikaalne paigaldamise meetod, mis loob heli koos meie kaunilt funktsionaalne kaetud pind, isegi paduvihm silmatorkav katus paneelid on mitte Kõvemini on raske puidust raputada katusel.

Küsimus: Kas rooste probleem kivikatust terasest kaetud?

Vastus: nr! TegelikultUus päikesevalguse kivi kaetud terasest katusepaneelid on valmistatud kõrge kvaliteediga tsingitud terasest, mis on kaetud akrüül aluskiht. Keraamiline maa-kivi graanulid on varjatud siis see aluskiht üle. Lõpuks selge akrüül üle glasuur tuleb kanda ja küpsetatud kohta. See annab kodus pikaajalise, kestva ja tuhmuma vastupidav kaitse terve elu nautida.

Küsimus: On sälkimine probleem?

Vastus: Jällegi ei! TegelikultUus päikesevalguse kivi polümeerikattega teraskatustesaab ja püsti hailstones, lume koormusi ja äärmise tuuleolud ilma struktuuri- või kosmeetika kahju. See on üks põhjus, miks meie ilmastikukindel garantiid ka 120 m.p.h. Tuul garantii (võrdne F2 tornado!) ja 2,5 tolline Hailstone garantii.

Võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi.


Paari:Galvalume? Ja ZINCALUME? Järgmise:Hõlbustada ehitus