Kaitsta oma katust tormi kahju

- May 24, 2016-


Kui teie sait on vastuvõtlikud tormid mingisugust don #39; t viska ettevaatusega tuul. See #39; s lihtne unustada oma katus on seal – see nr 39, koobas teadus umbes te te.


Kas sa #39; uuesti vastamisi Tuul, talvel või mis iganes elemente võib tuua, on plaan paigas ja veenduge, et teie hoone nr 39; s katus on valmis äärmuslikud ilmastikuolud. Inimeste optimism on meie arvates halvim võitis #39; t tulevad ja seejärel viib meid tormi.

quot; Me #39; uuesti nähes rekord temperatuuri, mitu tolli vihma üleöö, kahjustavad Tuul, piirkondlike voolukatkestusi ja hoone kokkuvarisemise kogunenud lund ega ühendatud äravoolusüsteem, quot; ütleb Richard L. Fricklas, endine Ülikooli katuste tööstuse hariduse instituut tehniline direktor. quot; see #39; s üks asi lugeda just seda kohalikus ajalehes – üsna teisele, kui need mõjutavad hoonest ja selle occupants.quot;

Suured tormid edukas käsitlemine nõuab ettevalmistamine, erakorralise seisukorra ja kahju hindamist. Neid toiminguid et ilm riskide ekstreemsetes tingimustes.

HALVIM PLAAN
Ettevalmistus keerleb personali ja kord, kuid kõigepealt tuleb teil hinnata oma vara seisukorra.

quot; Saladus edukas katuse juhtimine algab hinnata olemasolevate katuste, quot; Fricklas ütleb. quot; Seda võiks teha kvalifitseeritud hotelli personal või väljastpoolt katuse, konsulteerimist firm.quot;

Olemasoleva hoolduse programmi peaksid juba pooleldi igal aastal kontrollitakse. Kui see ei #39; t, kindlasti teha enne raske ilm hooaja walkthroughs.

quot; Parim viis valmistada peab hoidma, quot; ütleb Steven L. McBride, president Professional katuse konsultandid (HRV). quot; Otsige viga ilmsete ja veenduge, et asjad on nööpidega up.quot;

Pöörama tähelepanu Läbiviigud, flashings ja liigesed. Samuti veenduge, et torude ja ekraanid on selge ja funktsionaalne. Nendes valdkondades on eriti tundlikud talveilm, mis kujutab ohtu niiskuse sissetungimise ajal, kuid need pakuvad äärmise Tuul õhu jaoks. .

Kontrolli oma katused võib näidata, et teie hotelli personali on halvasti ette valmistatud katuste erakorralise Fricklas märgib.

quot; Võtmeisikud kohtuda ja arutada, mida teha hädaolukorras. Millisel hetkel lume eemaldamise vahendid võib kanda katuse ja kus peaks lume katuselt dumpinguhinnaga? quot; lisab ta. quot; Kui raske tuuled ennustatakse, aadress sandbags paigutamine ja kui isikukaitsevahendid on located.quot;

Hoone personal peab olema ehitise välispiirete terviklikumat arusaamist. Juhtide, töötajate ja töövõtjate vahel eeldab ühist keelt. Fricklas soovitab käivad programmide pakutud RCI Assotsiatsiooni ümbrik konsultandid, arhitektid ja insenerid. Külasta www.rci-online.org teemad ja ajakava.

Enne sündmus võib tekkida, tuvastada, mis täpselt tootja #39; s garantii hõlmab. Sest tugevad tormid kahju tavaliselt kas #39; kaasa, veenduge, et need on hõlmatud kindlustuse pakkuja.

quot; Saate kirjutada tugeva tuule garantii spetsifikatsiooni kui maksad lisatasu, quot; McBride selgitab. quot; Kui te #39; re kõrge riskiga kohas, et nr 39, te enam põhjust seda teha. Kõik ei ole covered.quot;


Olge talveilm

Kasutage seda kontroll-loendit teie katuse taluma külmadel kuudel.

  • Kontrollige välisseinad lekkeid, plekke ja pragusid telliskivide ja mördi puudu.Seal need avad teha hoone ilmastikukindlad.

  • Kontrollige lakke ja siseseinad lekked ja värvimist.Enne talve ilm läheb halb, seal nii palju katus lekib kui võimalik. Kui katusel on kaetud lume ja jää, ei ole enam neid leida.

  • Bassein ja sidekirmega/toimetulekunähtude halvenemine. Kontrollige paisumisvuugid liigset liikumist ja lõheneb, õhuke osa membraani ja kulunud pahteldamine. Külma ilmaga on lahti mördi ja ehitusmaterjalide Liit oluliselt mõjutada. Nad lepingu ja võib eraldi, luues sisendpunktid.

  • Kontrollige kõik Läbiviigud katusel, nagu pigi taskud, vent torude ja toru saapad. Kontrollige flashings ja liigeste halvenemise ja tühjad.

  • Kontrollige ja vihmaveetorude, downspouts ja piigartid.Puhastage kõik kanalisatsiooni ja veenduge, et nad toimivad õigesti. Kontrollige kõik filtrid ja elementidele rõngad. Drenaaž probleemid talvekuudel on tulevikus katuse rikke eelkäija.

  • Kontrollige välja katuse membraanja levitada kõiki liiteseadiste kõik paljad kohad üle. Rebendid ja augud membraani leida ja lahendada neid kiiresti.

  • Eemalda kõik lahtine praht katuse pinnalt.Eemalda kõik kinnitamata jalutuskäigu padjad, nii, et nad ei #39; t muutunud jäine slip ohtu, kuna vesi külmub ümber ja all neid.

  • Pea meeles, et ainult koolitatud katuse tehnikudlumi tuleb katuselt eemaldada. Nad on koolitatud, kuidas mitte katuse pinda kahjustada.


Paari:Valides Katusekattematerjalid Järgmise:Samm-sammult metallist katuse remont