Kivist kattega metallist katusetööd!

- Dec 08, 2017-

Kaks juhendit kiviga kaetud metallkatete parimate tavade kasutamiseks!

Galvalume? ja ZINCALUME?

----------------------------- Kaks juhendit kiviga kaetud metallkatete parimate tavade kasutamiseks !

Kõige laialdasemalt kasutatav terasevastane korrosioonikate on tsingi (tsink) kattekiht, kivist kaetud metallkatete baasmaterjal .

Üks neist oli kuumtsingitud galvaniseeritud toodete edukas arendamine, mis on 55% alumiinium-tsingisulamiga kaetud teras. Tootele on kogu maailmas erinevad nimed, see tähendab: Galvalume (see on BIEC International, Inc. registreeritud kaubamärk ja osa ettevõtte toodete tootmislitsentsist ning kaubamärk Dofasco Kanadas). Z-NAL (Steelscape registreeritud kaubamärk), ZINCALUME (BHP Steel on registreeritud kaubamärk) (JLA Pty Ltd), ZINTRO-ALUMTM (kaubamärk ndustrias Monterrey SA), GALVALTM (Galvak, SA ettevõtete direktorid Saksamaa R). Pärast selle alustamist 1972. aastal on see turul väga populaarne, eriti metallkatuse ehituse aspektides. Ülemaailmne kumulatiivne toodang on praegu üle 70 miljoni tonni, mille aastane toodang on praegu ligikaudu 700 miljonit tonni. 55% Al-Zn sulam (55% Al-Zn) alumiiniumi katet 55%, 43,5% tsink ja 1,5% räni. Teras on 55% Al-Zn-kate on osutunud suurepäraseks pikaealisest katusplaadist valmistatud toodetele, eriti tööstuslike ehitiste madalate kallakatuse katustele. See on laialt kasutatav lähenemisviis on kaetud plaat on avatud atmosfääri. Seda toodet kasutatakse ka dekoratiivsete värvikihtide sügavuses, kuna selline kasutamine on hiljuti näidanud tugevat kasvutendentsi.

Madala kaldega tööstushoonel kasutamiseks on 55% alumiinium-tsingiga kaetud leht, millel on suurepärane jõudlus, on see tavaliselt 30 aastat, mõnel juhul rohkem kui 35 aastat ja endiselt efektiivne.

Selles artiklis selgitas 55% alumiinium-tsingiga kaetud lehed suurepärast korrosioonikindlust. Lisateavet toote kohta saab www.galvalume.com päringust.

Pea meeles, et 55% alumiiniumtsinkiga kattekiht on 55% täpne alumiiniumi, 43,5% tsink ja 1,5% räni. Kuigi tsingi ja alumiiniumsulamite korrosioon on peamiselt seotud, oli vaid umbes 1,5% räni mänginud olulist rolli. Räni roll ettevalmistusprotsessis on hõre intermetalliliste ühendite tekkekasvu kontrollimine. (Käesoleva dokumendi jaotises 2.4 on sarnane arutelu, kuid kuumtsingitud tsingimisel on tekkida õhukesed rabedad intermetallilised ühendid)

Kõrge temperatuuri toimimine

Kuna 55% Al-Zn-kate Al-sisaldus on väga kõrge, õhuke pind, mis talub 600 ° F [315 ° C], ei muuda kõrge temperatuur värvi ja kuni 1250 ° F [675 ° C] ei reoksineerita ja deformatsioon.

Kokkuvõte

Al-Zn sulamist katte 55% Al-Zn sisaldus sõltub keskkonda, on tavaline eluiga 2-4 korda tsingitud kattega. Hea materjal kõrgekvaliteedilise metallkatete jaoks.

material of roof tiles .jpg


http://www.newsunlightrooftile.com/Paari:ettevõtte kultuuri NEW SUNLIGHT kivi kaetud katuse co. Ltd. Järgmise:hoone materjali katusekive