Metallist katus kulu vs bituumensindel – mida oodata

- May 27, 2016-


Kui oled majaomanik arvestades paigaldamist uue metallist katuse oma maja, siis kahtlemata üks mõtete põletav küsimus on kui palju see maksab? Premium katusekattematerjal, cedar laaste, võrreldav hind on oodata 2-3 korda rohkem võrreldes, mida te tavaliselt maksma Asfaldi roovitus kvaliteeti paigaldamiseks metallist katus maksma.

Niisiis, kuidas see kõik finaale?Keskmiselt võid oodata maksma 5,50 $ ja $12.00 ühe ruutjalg metallist katus paigaldada. Keskmine vahel $7,00 kuni 10,00 $ ruutjalg installitud, kuigi alalise õmbluse peltikatto maksab vahel $9,00-12,00 ruutmeetri suu paigaldatud metallist roovitus seetõttu anda, see on päris suur hindade vahemik, oodata. Peaks valite vähem kulukas variant nagu terasest laineline katus, oma hind tõenäoliselt langeb maksimaalselt $3,00 kuni 6,00 $ per ruutjalg, sõltuvalt metalli paksus (terasest mõõturitega) või alumiinium milli installitud ja värvi viimistlus (akrüül vs Kynar) süsteem on paigaldatud ja oma kodu asukoht.

Kui tegemist on eluruumi metallist katus, sa ainult ei maksa rohkem kõrgema kvaliteediga materjali kui asfalt shingle, aga olete ka maksab kallim paigaldus professionaalne, mis nõuab spetsialiseeritud oskused, teadmised ja seadmed. Pidage meeles, et on mitmeid tegureid, mis võivad mõjutada toodete lõpphind uue metallist katuse. Siia kuuluvad metalli ja katuse stiil valid, teie geograafilisele asukohale ja konkreetse katuse kogu keerukust.

Paari:Katusekivide Tips: Katuse kalle & stiil Järgmise:Kuidas lugeda plaanid