Ladina-Ameerika ja Caribbean (Panama) Rahvusvahelise näituse 2017.

- Sep 13, 2017-

Ladina-Ameerika ja Caribbean (Panama) Rahvusvahelise näituse 2017.

turu taustal]

Ladina-Ameerika on areneva turu, Panama rahvusvahelises kaubanduses on väga arenenud, kuid Panama näitus turule on väga uus. Seal on pole professionaalne hoone materjali näitus Panama, samuti ei ole professionaalne valgustite näitus. Ainult 2 professionaalne näitus Panama rahvusvahelisel, vastavalt praegu Panama International rehvi Expo juuni Panama rahvusvahelise Auto Show ja juulis kaks näitus esmakordselt korraldatud vastavalt 2014 ja 2011, kuigi kaks kohta ning Näita oma ajalugu ei ole pikk, kuid näituse mõju on tunnistanud osalejad. Sellepärast Panama võimas turupotentsiaal, valgustus näitus platvormi käesoleval ajal ja ei ole professionaalne, rahvusvaheliste, nii Ameerikas Expo Group otsustas Ameerika Ühendriikide kaubandusministeerium, Ameerika Kaubanduskoda Panama, Mehhiko valgustus ametiliit, Panama Kölni vabakaubanduspiirkonna koos on professionaalne valgustite esimene näitus toimus Panama.

Panama on koduks rohkem kui 20 riigis üle maailma, tuntud Hongkong Kariibi ja Kariibi mere piirkonnas Dubai 120 miljonit inimest ". Finants- ja entrepot kauplemise arenenud ja majanduses oluline roll. Panama kanal ühendab Atlandi ookeanil ja on oluline strateegiline positsioon. See on Lõuna- ja Põhja-Ameerika eraldusjoon. Riikide ettevõtete, valgustus, kui soovite sisestada Ladina-Ameerika valgustus turul, Panama on parim läbimurre.

 

 

Viimastel aastatel on Panama avatud väliskaubandus, loodan, et läbi vastastikkuse lepingu erinevates Lõuna-Ameerika viisat asutamislepingu ja staatust rõhutada Lõuna Ameerika kaubanduskeskus, tõmmake esimene ministrite kohtumisel keskel 2015 1, Hiina Foorum President Xi Jinping on ka kindel, et tulevikus, kahepoolne kaubandus on suuresti Ladina-Ameerika eksponentide suurendada ja äri Hiina ettevõtete kasv. Panama avatud majandusele oodatakse ka teine Dubai järgmise kümne aasta jooksul kasvada".

 

 

[turuosa suurendamine]

olitical stabiilsuse ja tööhõive

Stabiilne valitsus tagab Panama majandusarenguks soodsa keskkonna. On valitsus Panama on tugevasti avardanud canal road ja ehitatud suur avaliku infrastruktuuri. 2013. aastal SKP kasvutempo oli 8,35% ja säilitada pikaajalise majanduskasvu olukorras.

 

 

Kesk-Ameerika maakitsuse, Columbia, Ida ühendab Lõuna Vaikse ookeani, Costa Rica, Põhja Kariibi, Lääne-Kesk- ja Lõuna-Ameerika mandril, Panama kanali Põhja-Lõuna ja side Atlandi ja Vaikse ookeani, "maailma Bridge". Lisaks Atlandi Kölni Panama vabakaubanduspiirkonna suudmes asub Panama kanal, suurim Vabakaubanduse tsoonis läänepoolkeral, kuid ka pärast maailma suuruselt teine vabakaubanduspiirkonna Hongkong Hiina ja Miami olid märgitud kui ka Lõuna-Ameerika transiidi, on maailma suuruselt teine transiidi station.

stone coated metal roof tiles .jpg

ROMAN TILE.jpg

Paari:Foshan Nanhai 17 sertifikaatide murda eksportimiseks keraamiline tasakaalustavad Järgmise:TÖÖSTUSMESSIL EXPO VIVENDA