Hoida katus puhas jälle

- May 31, 2016-

Hoida katus puhas jälle

ALATESPT-news.org


Roofis elu- või äriruumidesse kere kõige olulisem osa. Ei ole ime, et see on muutunud kulunud või määrdunud ületunnitöö. Palju asju on võimalik seostada teie katuse, ulatudes ilm järsem asjad langenud puud või objektide tehnilise. Loomulikult, kui olete kunagi puhastatud või võtta pilk oma katuse enne, on tõenäoline, tuleb seda tööd. Huvides ohutuse, puhastamise ja kontrolli oma roofshould jätta spetsialistidele. Kui te nõudma seda ise teha, on teil võimalik seda teha ilma probleemi. Ju see on kena võimalus säästa raha. Kui soovite võtta marsruudi, on mitmeid asju, mis tuleb teha enne seda suurt vastutust.

Kohe alguses, nagu ma enne ütlesin, puhastada oma roofhas kaasnevad riskid. Alati pidage meeles, et teie ohutus esikohal. Kui on võimalik, proovige puhastada katus maapinnast mõned seadmega sama mõju apressure washeror abil. Kui sa absoluutselt vaja saada katus, olema ettevaatlikumad ja kanda paari slip-proof kingad või saapad. Sõltuvalt hooajast, võite oodata kuni talv möödub ja kuni saab natuke kuivati välja seal tõusta. Kui katus on kuiv, muutub see ohutumaks saada seal ja risk langevad muutub palju väiksem.

Katus vajab puhastamist, mitte ainult veega, aga hea seguga valgendi, pesuaine ja sooja veega. Side Märkus, et pesuaine on valgendi ohutu. Seejärel soovite koht vastavalt segu sees spray sahtli ja startcleaning katuse. Spray segu mõned laigud ja seguga katuse katmiseks. Segu peaks üsna kiiresti kuiv. Sambliku või harjates off vajadusel, kasutage tööriista pintsel, kange plastikust harjased ja harja tugevasti. Pärast puhastamist tehakse, loputage veega katuse Rõhk Pesur abil. Kuid ole ettevaatlik, et ei paneks seda kõrge seade! See loodetavasti aitab saada oma katuse puhas. Ja kui kui oled seal, leiad kahju, ma soovitaks ühendust kohaliku katuste firma enne enam kahju teha. Loodan, et need näpunäited on aidanud teil!


Paari:Arhitektuurse kujunduse koostamine Järgmise:Kodumaise katuse ehitus