Kuidas valida parim Remodeler oma projekti

- Jul 05, 2016-

Olemasoleva ruumi renoveerimine on suur ettevõte ja üks, mis on personaalne palju tasandil. Mitte ainult on renoveerimise rahaline investeering, kuid need projektid nõuavad tõesti kaaluda oma ruumi ja inimesed, kes elavad seda et see võib olla raha ja ruumilist parameetreid sa võtta oma kodus on saadaval.

On palju üksikasju, Valikud ja tunni planeerimine, mis lähevad eduka projekti ja see võib olla tõesti raske navigeerida kust alustada. Ta on hull, kui kiiresti projekti minna põnev unistus suur õudusunenägu, nii, et hoida oma stressi taset alla ja nauditav projekti ja tuleb ümbritseda end tugev meeskond, mis on 100% pühendatud oma projekti edukuse teel. Aga kuidas sa minna seda? Kust leida see meeskond?

Suusõnaliselt viited:

Parim viis saada palli veerema kohta oma unistuste meeskonna valides on küsida sõbrad, perekond ja naabrid, kes on teinud uuendata või uue ehitusprojekti, millised on nende kogemused.

Keegi on rohkem arvamusi, kui keegi, kes on kogenud silmaga mingi oma töö. Muidugi ei või ettevõtja on täiuslik, kuid on lihtne näha, kui isiku või tööle võetud isikute on inimesed projekti jooksul oleks uuesti kasutada või soovita sõbrale.

Uurida ja jälgida:

Täna teadus sõna tähendab üks asi: GoogleOtsi. Proovige kirjutada oma linna sõna köök uuendata või Remodeler ja vaata, mis kerkib. On tonni saitide likeAngie #39; s ListandKudzo.comfull kommentaare sadu ettevõtteid ja eraisikuid üle kogu riigi. Sama tähtis kui kogemuste põhjal on esteetika põhineb arvustust. Saidid likeHouzzon suurepärane vahend jätkata tuhandeid fotosid mitte ainult ideed, vaid kui te maa pilt või pildid soovid sait ütleb teile remodeler, ehitaja, disainer, arhitekt jne... mida saab tõesti aidata kick alustada oma otsingut.

Intervjuu:

Kui olete vähenenud alla oma top kandidaati on aeg neid täita. Nii palju seda protsessi ning taandub suhted ja isiksused. Sama isik, kes võib töötada mind ja minu projekt ei pruugi olla kõige sobivam teile. Äriühingu ja või isiku valite saab suur osa oma elust aja jooksul ja on oluline, sa tunned ühendus nendega. Ma olen alati öelnud, et remodelers on oma tööd lõigatud neile, sest enamik inimesi edasi elada oma majas katusevahetuse, tähendab see inimene ja oma meeskonna oma maja, oma pere ja oma asju kogu päeva, iga päev mõnda aega. Side tegemine aega juhtimise, organisatsiooni ja ausus vaid mõned omadused, sa pead olema tähelepanu pöörama puhul, eriti kui tegemist on remodeler.

Nagu rusikareegel on alati mõistlik intervjuu vähemalt 3 inimest, et tagada kindel best bang teie Buck. Selleks, et saada kõige õunte õunad võrdlus kõike oma isikupära hindade oluline anda neile täpselt sama teavet. Samuti on oluline, et te tõesti kuulata, teha märkmeid ja esitada küsimusi puudutavate üksikasjade jooksul iga ettevõtete pakkumisi. Igal ettevõttel on erinevad reeglid ja menetlused ja see on oluline mõista erinevusi enne oma otsuse tegemist.

Renoveerimine ja remodels saab valdav, kulukas ja kurnav, kahtlemata, kuid koos hea meeskond oma poolel, sõnu nagu rahuldust, mis vastab ja paranenud on parem omadussõnad kirjeldada oma kogemusi. Mine kujutada, parandada ja nautida, tuues somefunction, organizationandprettyto oma kodu!


Paari:Näriliste sisestage oma maja pööningu kaudu. Vaadake, kuidas neid peatada. Järgmise:Vee Crawlspace: Mis see on, kuidas seda parandada