Kuidas installida-läbida lumetõkked peltikatto süsteem

- Jun 14, 2016-

Ilm on hakanud omakorda ja päeva üha lühemaks. Thegolden rodis hakanud ilmuma mööda teed külge. Reklaam tagasi kooli müügi reklaamid hakkavad uuesti ilmuda televisioonis. Meeldib või mitte, sügisel on kiiresti lähenemas ja õigust taga on talvel. Koos talvel tuleb lumi sügisel.

Teades, et vanamees talvel on kiiresti lähenemas, siis hakkab jalutada oma kodu, teed kiire kontrolli välisilme. Otsid neid viimase hetke remont ja puhastamise projekte, mis säästab palju suuremast projektist hiljem. Kui vaatate katuse koju, lühidalt üle metallist katuse alumise veranda ja meenutada: mullu sügisel tugev lumesadu. Te mäletate tulid välja selle katuse purustamine patio komplekt, mis oli salvestatud all see lumi laviini.

Metallist katuse süsteemid on kalduvus lume kogunemist ja lumi libistades. Selle põhjuseks nende sile pind, mis ei sisalda vastupanu libistades katuse maha lumi.

Lisaks metallist katuse süsteemid ka neelavad soojust päikese pinna soojenemine. See kiirendab põhjustab slaidile lihtsamalt ja kiiremini välja maapinnale või antud juhul peal patio set katuse lume sulamise!

Lahendus

Metallist katuse süsteemide ainulaadne seisund kui see puudutab lumetõkked peale katuse süsteemi paigaldamine. Paigaldada nii metallist katuse systemsare, mis võimaldab metallplaatidest hõljuvad vabalt tekist või nende all raamimine. Nad laiendada ja leping kui struktuuri või substraat, nad on paigaldatud üle erineva kiirusega. Püüdke manustada suvalist tüüpi toote läbi metallist paneel kahjustada metallist paneeli ning annab võimaluse arendada piirkonnas leke.

Kui teil on metallist katuse süsteem oma kodu või lumi slaidide vältimiseks on vaja hoone ja te havedetermined, et lumi peatub, soovitatav lahendus on installida-läbida lumi stop kasutades liim. Seda tüüpi lumetõkked paigaldatakse lisada lumi stop metallist paneeli pinnast täis Rant liimi abil. Need lumetõkked on tavaliselt valmistatud polükarbonaat plastikust.

Meetod paigaldus

Järgnev on soovitatav meetod-läbida lumi peatus pinnale metallist katuse süsteemi paigaldamiseks.

  • Puhast ja metallist katuse paneelid seebi ja veega. Samuti on võimalik kasutada puhast ja piiritust.

  • Veenduge, et metallist paneeli pind on kuiv ja puhas enne edasi paigaldamisega. Mis tahes saasteainete metallist paneeli pinnal kompromissi kinnitamine lumi Stopp.

  • Lumi stop alaosa täis Rant liimi suhtes. Erilise tähelepanu tootja juhistele nii, et liimiga ka lumi stop õiget pidi.

  • Veenduge, et kuna pinnale ei ole sissejäänud õhk lumi stop all metallist katusepaneeli lumi lõpetamiseks vajutage.

  • Korralikult vahend hermeetik juhtiv servadel lumi Stop tagamaks, et puuduvad lüngad või tühimikud hermeetik, mis võimaldab vee all lumi stop siseneda ja kinni kiiluda.

  • Loe tootja installijuhiseid soovituslik temperatuurivahemik paigaldamiseks. Paljud tootjad annavad miinimum, mis peab kehtima päeva tagada piisav ravi ajal ei realiseeritud miinimumsumma.

Täiendavad soovitused

Nagu te läheneda lumi stop paigaldamise projekti, on soovitatav üle vaadata tootja kodulehel toodete, et te ei kavatse kasutada soovitatud moodustab paigaldus. Summa on soovitatav paigaldada lumetõkked ja nende muster põhineb mitmest eri tegurite, sealhulgas theslope, katus, katuse rafter pikkus ja ennetada lumi langeb. Need tegurid aitavad teil kujundada õige muster paigaldus ja lumetõkked, mida on vaja kogusumma arvutamisel.

Võttes õige planeerimise juhiseid enne lumetõkked katusele arvutisse installimist kinnitan teile rohkem võimalusi teie projekti edu. Ja lõpule käesoleva projekti võib lihtsalt aitavad säilitada selle uue patio komplekt, mida soovite salvestada selle sama kohta.


Paari:Katuse fermid kasutada maja ehitus Järgmise:Kõige tavalisem probleem lõuale katuse süsteemi