Kuidas vabaneda hiired igavesti

- Jul 29, 2016-

Võti vabaneda hiired ja hoida neid läinud on korralikult pitseerida oma kodus. Et hiired läbi, peab tagab avad, mille kaudu nad Sisesta oma kodu ja mida iganes sa ei teha kodus elupaik neile eemalepeletav. Samuti peate hoidma oma maja väga puhas, nagu toidujääkidest kerise all olevat lõksus või millega köök kapid toimib on ligitõmbav. Kui on suletud koju ja teinud koht hiired ei #39; pea iga külastada, võite lõksu hiired elavad püüniste praegu endaga koos elavaid ja vabastab väljaspool.

Seal oma kodu

Ainus võimalus hoida hiired on välja selgitada, kuidas nad saavad ja pitseerib. Hiirt vaja on auk only1/2 sentimeetri wideto juurdepääsu saamiseks maja toimida väga põhjaliku kontrolli teie kodus. Vaata väga hoolikalt võimaliku liitumise punktid ja seal neid võrk või terasvill ja triivima. Pea meeles, et seal ventiilid, all katuse Räästas ja augud torude ümber.

Näpunäide

    • Ärge unustage lisada harja ribad alla oma uksed ja garaažiuks, et hiired ei #39; t pigistada all.

    • Hiired on ronida vertikaalsetele pindadele, nii et vaadata nii kõrge ja madala kanne võimalikud punktid.

Kaaluda ühe suuna uksed

Kui olete tihendus koju, kuid arvan, et võib juhtuda närilised elavad pööningul või indekseerimise ruumi paigaldada ühe ukse lõksu, mis võimaldab loomade lahkuda oma maja, kuid vahet pole #39; t lasin tagasi. See võimaldab jätta hiire kuid nr 39 võitis; t saaksid tagasi tulla. See on suurepärane võimalus vabaneda hiired ilma tapab neid või muretsema tegelevad lõhn mürgitatud loom, kes on surnud sees oma seinad.

Uurida muru

Muru niitmiseks ja puud ja põõsad tahutud eemal olles aitab ära hoida hiired. Pikk rohi ja kohev taimede kasvu pakkuma eest hiirtel ja olla sillaks muru ja oma maja. Ivy ja muud ronida peaks olema kasvatatud trellises kui lubatud väljaspool maja seinu ronida. Ideaalis tuleks hoida a2-jala areaof kivid või ümber oma kodus #39; tsement s Sihtasutus kui teil on olnud näriliste probleeme. Eemaldage praht, nagu woodpiles, kus näriliste võib peita ja röövloomade eest kaitstud.

Puhas köök

Vältida meelitada hiiri, peate veenduma, sa kõrvaldada toitu ja vett. Määrata lekkiv torud ja puhast pliit ja külmkapp, juhul kui seal on varitsemine toidu jäänuseid. Iga päev nõusid pesta ja pühkida oma letid ette igal õhtul enne voodisse. Säilitada toidu plastpakendid või sangadega hoida hiired toitmine oma toidukaubad; nad lihtsalt närida toidud nagu teravilja ja jahu on tootja poolt pakendatud papp või paber.

Panna püüniseid

Kui maja on suletud ja hiired ei saa, lõksu hiired, mis jäävad näriliste probleemi kõrvaldamiseks. Ning Viimane püüniseid on elavad püüniste, mille abil saab vabastage hiireklahv väljaspool, kui teil on püütud. Nr 39 võitis; t muretsema saada tagasi kui on maja korralikult suletud hiired. Söödaks püünisraudade maapähklivõi ja asetada need, kus näete hiirt aktiivsus. Asetada need kõrval talad, seinte ja muude konstruktsioonide, nagu hiired kasutada neid nii maanteede reisida ühest kohast teise, mitte jooksvate läbi avatud.

Näpunäide

    • Vältige snap püüniste kui võimalik. Neid saab ebainimlik kui hiire saab püütud juht asemel murduvad kaela.

    • Liimi püüniste on eriti julm ja sageli tulemuseks aeglase ja piinav surma hiir.

    • Vaadata oma elavad püüniste sageli, nagu hiired lõksus ilma toidu ja veeta võitis #39; t elada kaua.

Puhastage

Kui sa #39; ve suletud kodus ja lõksus hiired, see #39; s aeg cleanup. Kontrollige pööningu ruumi ja muudes valdkondades, kus hiired olid elu- ja vaakum pesitsevate materjale või jäätmed. Hiired saavad kanda haigusi, nagu Hantavirukset, nii et võid kanda kindaid ja tolmumaski puhastamise käigus. Täiendav kaitse, puhastada kõrvaldada lõhn hiirtel, ensümaatiliste cleaner ala, nagu see võiks meelitada teist.Paari:Kodus remont projektide investeeringute tasuvus Järgmise:Mis on parim shed Katusekattematerjalid?