Kuidas aru kulusid katuse

- May 30, 2016-

Hoone kodus on alati rohkem kui lihtsalt ruutmeetrite kohta ja on see paremini välja kui katus. Mitmest asjaolust on seotud alates underlayment materjali, mis hõlmab songavööd ja annab aluse hüdroisolatsiooni, vöötohatis, Vilkuv, vöötohatis tüüpi katuste projekti, seotud tööjõukulusid (vajaduse korral) ja paigaldada katuse seadmete rentimine.


Teki materjal

Üldiselt, on kaks võimalust teki materjali katusel: väljast-grade vineeri või OSB (orienteeritud kihtidega). OSB on alati odavam kui vineeri, kuna see on madalama kvaliteediga materjali. Enamik klibu tootjaid taha kasutamiseks soovitatav toote välisilme-grade vineeri, sest superior pikaealisuse ning tugevuse. Kui arvutate vineeri, tellimuse 15-20 protsenti kaugemale pelgalt ruutmeetrite mahutamiseks ajatatud paigaldus katuse pindala ruutjalgades. Lehed üksteisest tuleb tasakaalustada, et liigesed ei rea, ja jagada fermid ülendeid puudumise korral. See loob jäätmematerjali, ekstra materjali tellimusega tasa teinud.


Hüdroisolatsiooni ja vilkuv

Hüdroisolatsiooni ja vilkuv nõuded erineda klibu tootja ja stiili. Põhilised bituumensindel, näiteks vajavad ainult kiht peal tekk materjali, kattuvad juga mõju ülevalt alla ülevaate vett, mis läbib vöötohatis klambritega tarpaper. Savi vöötohatis, teisest küljest võib olla vinüül või plastik veekindel membraan paigaldatud teki peal. Need on järjestatud ruutmeetri suu ja te peaks tack veidi ekstra esinevad juba jäätmed; tavaliselt piisab 5-10 protsenti. Vilkuv hõlmab kõik välimised servad samuti sees nurgad, piigid, orud, wrapid korsten või kusagil seal on serv ja peaks alati olema tootja soovitatud stiilis. See on tellitud lineaarne suu, põhinedes sellel, kuidas palju te randid vaja ja kasutage 5-10 protsenti ekstra artikkel siin samuti.


Tüüpi vöötohatis

Bituumensindel ja metallist tulevad lehed, samas savi, puidu ja kivi vöötohatis on eravalduses. Kui arvutate, kas saame ruutjalgades ja selleks, et või lehtede suuruse ja seejärel, vältimaks tendi materjali. Tavaliselt "ühele lehele" meetodit kasutatakse mis tahes tüüpi leht Installi jäätmete kohta on 5-10 protsenti. Kivi, puit ja savi klibu installimiseks kasutatakse ruutjalgades pluss 15-20 protsenti eest. Osa arvestamisel vöötohatis ka kinnitusvahendid. Asfalt ja puidust katusesindlid on jalad alla, lehtmetall on kruvitud, ja savi ja kivi vöötohatis on paigaldanud kleepaine, või nad võivad nõuda batten süsteem. Kasutusel on mitmeid liiki klibu süsteemid ja kõik tootjad on erinevad nõudmised kinnitustega. Alati tellimuse üle, mida nad nõuavad, et olla ohutu poolel.


Tööriista laenutus Versus palk, sotsiaalmaksud

Rusikareegel kui arvutamine katus projekte on et see maksab umbes kahekordse palgata professionaalse paigaldaja või meeskond, nii et kui projekti materjalide kulu $5000, see maksab teile umbes $5000 palgata meeskonna. Seda sellepärast, et nad on juba vajalikest tööriistadest ja pikaajaline, professionaalsete teadmiste vöötohatis kaasnevad underlayments ja vilkuv erinevate paigaldus. Saate rentida oma tööriistu kodu poest ja teostada katuste projekti ise, kuid enne, kui olete tööriistad tunnevad te peaksite triple või rohkem professionaalne nõuaks paigaldamise ajal. See on koht, kus on quot; aeg võrdub moneyquot; faktor tuleb mängu, sest mida kauem sa rentida tööriistad, rohkem raha kulutada ja kui kulub teil nädalas teha tööd professionaalse meeskonnaga kolm või neli meest võiks teha ühe päevaga, te kulutab sama palju raha vahend jäetud samamoodi kui töö. Kui teil on tööalased teadmised ehitustarbed, on parim palgata spetsialistid, keerukuse tõttu paigaldus.Paari:Kodumaise katuse ehitus Järgmise:Auk süsteemis metallist katuse remont