Kuidas juhtida katuse plaanid

- May 16, 2016-


Kuidas juhtidaKatuse plaanidKohandatud kodu on paljude unistus. Arvestades olulised asjaolud, arvud ja luua ohutu-, õigus- ja elamiskõlblik kodu funktsioonid on oluline hoone plaan edukaks lõpetamiseks. Sihtasutus (või jalajälg): arendate oma korruseplaan, skeemid ja katuse konstruktsiooni. Katuse disain ei ole lihtsalt lihvi et katta kodus, kuid kaitsva barjääri, päike, tuul, vihm, seisata, lumi buildup ja palju muud. Sageli katuse saab praegune suurema nähtav pindala kui seinad, et piisava planeerimine tuleb läbi viia. Joonistus sobiv katuse disain võtab meisterlikkust mõõtmise ja faktid, mis on konkreetselt seotud atribuudid asukohast, ilm ja suurus.  • Luua täpne koopia ruumiplaneering või jalajälje kodus oma millimeetripaberile. Need mõõtmetega täpne ja luua täpne baasi jalajälg teha.

  • Mõõda katuse kalle või katuste kalle, mis tähistab nii vertikaalne ja horisontaalne katuse nurkade tõuseb struktuurist. Joonista erinevatel ristmikel, on üheskoos erinevate katuse allikaiks. Märkige üles seoses äravoolu, et tekib nende nõlvadel ja orud. Otse ristmikel vee ja lume sulatamiseks eemale aknad, uksed ja kõnniteed. Loodud trükitud katuse nurk reguleeritav kolmnurgad on saadaval ehitusmaterjalide kauplused. Kasutada neid säästa palju aega üle võttes mõõta tõusu ja sõitma katuse ise.

  • Kaasata erinevaidkatuse kujumääratud piirkondades võivad olla Emitendi finantsinstrumentidega oma disaini stiilis katus. Viil, raami, shed, gambrel, puusa- ja Mansartkatus katused on vaid proovi katuse stiile, mida tavaliselt kasutatakse elamu katus designs. Kõik need konstruktsioonid pakuvad äravoolava eripäraks, päikese käes päikesepaneelid, temperatuuri reguleerimine ja esteetika. Te ei vaja ja kus, ning seejärel teha mõõdetud katuse taotluse vastavalt vajadusele.

  • Teha märkmeid, joonistus materjalide ja lihvi soovitud: vöötohatis plaadid või metallist paneelid katusele. Need paikset ravi mängivad suurt rolli protsessi projekteerimise, kuna katus on oluline visuaalne rakendus koju.

  • Professionaalne iga joonistusega tuua ja teda hinnata oma joonistus mõõtmised, katuste stiile, pigi ja viimistluse. Kohaliku seaduseelnõude koostaja on juurdepääs CAD programme või arvutitarkvara, mis saab arvutada täiuslik mõõtmed kohe. Need programmid on võime ette näha jää kogunemist, lumi sulab või muid võimalikke probleeme ning nad saaksid tuua küsitav valdkondade seaduseelnõude koostaja töötamise ja parandada.

  • Maakonna hoone osakonna küsida maksimaalne nõlvadel ja pigi lagi, mida lubatud luua teie piirkonnas. Ka küsida oma kohaliku arhitektuuri ajakiri pardal seest viimistluse, mis on lubatud oma osa, kuna need erinevad piirkonna piirkonna.


Paari:Asjad, mida on vaja teada, valides Katusekattematerjalid Järgmise:CE-märgis