Kuidas määratleda katuse kalle?

- May 21, 2016-


Katuse kalle viitab tekitanud katus on võrreldes horisontaalse mõõtmist nimetatakse Käivita katuse.

Näha, kuidas mõjutab pigi garaaž ja muutused välimuse kulu nuppu disain center lehel pole barn komplektid.


Allolev pilt näitab pigi 7-12 katuse kalle tähendab, et 12quot; horisontaalne mõõtmise (katuse käivitada) vertikaalne mõõtmine (katuse tõus) on 7quot;.

See mõõtmine on kõige parem teha paljaste katusel, sest curled Katusetööd vöötohatis kahjustab teie mõõtmine. Kui see pole #39; t praktiline siis täitma sama mõõtmisega katuse alaosa. Lisasime katuse pigi diagramm 7-12 näide pildi all ja selle all Kalkulaator.Kõige lihtsam on kasutada tööriista nimega apitch finderthat paigutada peal katus,

viil lõpuks tuulekasti, või pööningult alla rafter leida pigi.See on spetsiaalne vahend ja võib

alsobe leidmiseks tase, ühte või mis tahes nurga vahel. Teine meetod on kasutada tase

ja raamimine square katus peal.


  • Asetage raamimine square kuni Mäe pool keha tasandil ja ülespoole keele katuse.

  • Panna ühte olukorda, katuse ja keele ruudu puuseppade tase.

  • Pidamine tase tihe katuse pind, raamimine väljakust ja ruudu keha keele tihe katus liikuda ruudu ja ringi kuni tase loeb plumb.

  • Teha pliiatsit märkimiseks, kui kand raamimine ruudu vastab meetme kaugust ja tase. Jagada siis kaheks, vastus on pigi.
Kasutada võib ka tase alt ning tuulekasti viil lõpuks leida pigi. Seda tehnikat ka sobib hästi selgitada, et nurga kärped vooder.


  • Redel ja on tuulekasti all tee suunas kesklinnas viil taseme märk, et tuulekasti.

  • Meetme 12quot; tuulekasti mööda see liin ja kaubamärk.

  • Täpselt üles: 12quot; märgi käitamise ajal tuulekasti uuesti ja meetme kaugust, see on katuse pigi. Pigi võib määrata ka sees pööningul ühise sarikad on 2 X 8 või suurem ruudul taseme andspeed kasutamisega.

  • Pööningul sees teevad ühe ühise sarikad nöörloodi.

  • Viia kiiruse ruudu mööda ühte märgi ja lugeda pigi mööda rafter ühisele skaalale.Nõuandeid katuse pigi

On mitmeid tegureid kaaluma pigi Uus katus nagu geograafiline asukoht, esteetika ja kulude üle otsustamisel. Üldiselt mida järsem katus rohkem see maksab ehitada ja hooldada, kuid tihendusmaterjaliga kauem enne vajavad väljavahetamist.

Madal viilkatused

On nn kui kalle on alla 3 1/2. Kuigi lihtsam töö ja odavam ehitada asfaltvöötohatisei tohi kasutada madalamad viilkatuste kohta. Nad nõuavad erilistKatusekattematerjalidning tuleb sagedamini hooldust.

Keskmise lõi katused

See pigivahemikon 3 1/2-7 1/2 ja moodustab kõige suuremauued katusedAmeerikas. Pigi 4 – 6 on pigi, ma soovitaks keegi ehitab garaaži, kuuri või sarnane hoone. Need katused välikohvikuid ohutult keskmiseltisikuja mingeid erilisi seadmeid.

Järskude viilkatuste

Midagi eespool 7 1/2 ja vajavad selleks hoida korraga katusepanija #39; s ja materjali libistades välja, aga on viimase enam kui katuse madalam pigi.Paari:Samm-sammult metallist katuse remont Järgmise:Kuidas mõõta elamu katuse plaanid