Kuidas hoida töövõtja õudusunenägu?

- Jun 27, 2016-

Kui wehire Katusetööd contractorto hoolitseda investeering, mis on sama oluline kui katus, mis kaitseb meie kodu, me ei taha hea, me tahame väga hea, parim, koor põllukultuur. Nii et mis teeb katuste töövõtjale peale teise ja kuidas ma tean, et ma saan parim? Kuidas hoida töövõtja õudusunenägu? Siin on kaheksa üldsuunised tagada te saate parimatest parim.

1. tagada teie katus töövõtja on õigesti litsentsitud.

Kõigepealt veenduge, et nad on litsentseeritud spetsialistid. On paljud töövõtjad, kes on professionaalne kogemus, ja võibolla nad teevad, kuid litsents on mandaat, mis näitab teadmised, kuna puudub litsentsi - ja hoides seda protsessi. Paljud nende tegevusluba ka aitavad tarbija kaitsmisel pettuse. Teadusuuringute veendumaks, et teie töövõtja on kooskõlas oma riigi ja kohaliku omavalitsuse tegevusluba.

2. Küsige oma töövõtja kindlustuskaitse tõendamine.

Kinnitada, et teie katus töövõtjal nõuetekohase kindlustuskaitse.

Parim katus töövõtja viib ulatusliku vastutuse ning töötajate ja annab teile koopia oma kindlustuse. See näitab summad nende ulatus ja kellele nad kuuluvad.

Äärmiselt oluline on kaitse õnnetusjuhtumi või mõne töö puhul. Kui teie töövõtja ei ole töötajate hüvitisi katvuse ja üks nende töötaja vigastada oma vara, teie kui majaomanik võib võtta vastutusele kõik kulud - ja majaomanike poliitikat hõlma tavaliselt selliseid vigastusi.

3. otsida neid Better Business Bureau veebilehel.

Kui töövõtja on loetletud Better Business Bureau hea ja halb peaks olema seal, sealhulgas üksikasjalikud hinnangud. Uuri mis kriitikat saanud (isegi parimatest parim on kritiseeritud) ja teada, et sa ise paremini otsustada kas positiivsed trump negatiivid. Saad ka viited viimase tööga töövõtjalt.

4. Vaadake oma katuste töövõtja on tegutsenud mitu aastat.

Kuigi igaühel on alustada millalgi, on palju öelda kui kaua katuste töövõtja on äri. Kolmel esimesel väikeettevõtete ebaõnnestumise määr on kõrge. Aga ainult selle äri paar aastat ei tähenda selgesõnaliselt nad on kogenematud.

Esildiste või viited eelmise töö on näidata, et nad on piisavalt kogemusi ja võimeid - ja isegi lühikese ajalooga rahulolevad kliendid saad ennast paremini rentimisel töövõtja, et on vaid lühiajaline äri. Parim katus töövõtja peab olema õnnelik, et teil rääkida minevikus klientidele. Kui taotlus on neid ebamugav, mis peaks olema teile punane lipp.

5. nõuda teilt, katuste töövõtja üksikasjaliku lepingu.

Üksikasjalik kirjalik leping on kohustuslik. Thewritten contractyou saada tuleks sisaldab teenus, maksetingimused, samuti üksikasju kuidas tööd teha. Kui te lepingu tingimustele ei logi. Vajadusel advokaat või keegi äri savvy lepingu uuesti läbi, kui te ei tunne, et teil on võimalik täielikult aru mõistetest ise.

6. Uurige tootja ja töövõtja garantiid ja tagatised.

Viimane äsja paigaldatud katuse süsteemidel on katteks toote garantiid ja mõnikord ise töötlus. Küsi oma töövõtja on nad pakuvad garantii pärast tootjagarantii. Mis on ulatus ja kestus?

Tavaliselt töövõtja töö garantii on üks aasta või rohkem. Garantii pikkus pole nii tähtis kui mõttest ja selle korraga katusepanija võime selle loonud. Parim katus töövõtja on seisma jäänud oma tööd isegi siis, kui töö probleemide pärast töö garantiiaeg on lõppenud. Küsige oma töövõtja koopia garantiisid, eriti kõik tootja garantiid. Katuste ettevõtted tulevad ja lähevad ja kui ära hoida koopia garantii on raske mööda teed, et viia.

7. tagada teie töövõtja on alaline elu ja amet.

Parim katus töövõtja on alaline aadress ja muud kontaktandmed. Ei on midagi valesti töövõtja töötab tema enda kodust välja aga sa tahaks olla üllatunud tegutsemiseks oma sõidukeid kokku töövõtjate arvu. Töövõtja peab olema lihtne saada ühendust kui sul küsimus või probleem. Alaline aadress näitab oma rahandus on piisavalt hea, et maksta üüri ja muud kulud. Kuigi veebileht ei ole vajalik, see on kena ressurss "näha" kes nad on.

8. usalda oma instinkte.

Minna oma soolestiku. Lihtsalt räägime neile enne kui nad tulevad välja anda hinnangu teile rööpmelaiusega kohta kas need teile hea valik. Kui kiiresti nad vastanud teie kõnet? Nad olid valmis võtma aega, et vastata kõigile teie küsimustele? Veelgi, ei nad tee ettepanekuid ja harida teid võimalusi sa ei pidanud?

Tasuta kalkulatsioon on suurepärane, kuid ei taga parimat töövõtja. Ära lase cost töö olla otsustav tegur. See ei tähenda kõrgeimat hinda saab parim töövõtja. Pea meeles parim katus töövõtja austab oma aega ja raha ja ei taha vaadata ja täita üksikasjad, kunagi ohustamata lõikamist nurgad ja kõrgeima kvaliteediga töö kindlustamiseks. Kui pärast vestlust töövõtja tunned neid vältida teatavate teemade või ei anna otseseid vastuseid Ära karda usaldada oma instinkte.


Paari:Pööningul ladustamiseks ja katuse fermid Järgmise:Kuidas installida Asfaldi bituumensindel nagu Pro: suurepäraseid nõuandeid ja ideid