1. kodus hooldamise ja remondi projektide

- Aug 30, 2016-

Kodus hoolduse ja remondi projektid on projektid, mis tuleb teha, et oma kodu korrashoiuks. Need hõlmavad selliseid valdkondi nagu katuste, välimised maali, akna uuendamine, ahju täiendamine, elektri peakaitsme võimsuse (vähemalt 100 Amp). Sa pead tegema neid kodus hoolduse ja remondi projektide esmalt.

Miks? Sestostjad ootavad koju tugeva struktuuri ja süsteemide, siis nad otsivad kosmeetika renoveerimiseks. Ka, enamik kodu ostmiseks nüüd hõlmab sõltumatut kodu inspektor, kes on vaadata kriitiliselt ja objektiivselt oma kodu #39; s tingimus. Köök Uuendata kodu projekti teha, kui oma katus lekib on nagu saan nägu lift, kui on vaja südame bypass operatsioon. Üks on kriitiline ja üks ei ole. Kui te don #39; t on struktuuri ja hoone süsteemide kuju, siis eeldada, et luua oma väärtust see ostja on ja on mida maha oma pakkumishinna kui saate pakkumise üldse.

Siin on nimekiri mõned olulised kodu hooldus- ja remonditeenused asju kontrollida ja teinud enne proovida ja müüa:

  • Katuse ja vilkuv:Veenduge, et katus ei leki. Kui leke toimub see koheselt. See nr 39, te ilmselt tingitud vilkuv rike. Sisse vilkuv korsten, seinad, jne. Veenduge, et purustatud vöötohatis asendatakse. Veenduge, et puude oksad ja lehed ei puuduta katuse.

  • Korsten:Veenduge, et tellised ei ole lahtine või puuduv uhmris. Sel juhul on vältida vee lekkimist ja ehituslikud brickstuckpointedto. Veenduge, et ümber korstna vilkuv katus on heas korras ja on lüngad või avad vett.

  • Vihmaveetorude ja Downspouts:Veenduge, et need on hästi puhas ja voolav. Kui need on ummistunud, Puhastage ja loputage vihmaveerennid ja downspouts. Ummistunud rennid on palju probleeme nagu paint rike, lekked, puidu mädanemist, longus vihmaveetorude allikaks. Sobimatu downspout turustusvõimalused on ka probleem, mis võib põhjustada vee keldris ja krakitud Sihtasutus seinad. Veenduge, et downspout väljalaskeava kanalisatsiooni pinnal, mis on kaldega eemal olles kodust eemal olles. Kui downspouts on äravoolu maja või crocks, mis töötavad kelder või Sihtasutus, vee probleemid võivad tekkida, sealhulgas maa lahendamise tulemuseks praod keldri seina.

  • Tellistest sein:Veenduge, et tellissein on tahke, heas korras. Replacedamaged brickincluding krakitud tellistest andtuckpointany kadunud mördi liigesed.

  • Sihtasutus:Sihtasutuse seina pragude remont. Kui näete praod kontrollige, et selle downspouts ei lase vett maja vundament ja vundamendid. Kodust eemal olles tuleks äravoolu downspouts ja hoovis. Kui keldri seina praod on raske, peate teekonstruktsiooni remont includingfoundation aluseid. See on tõsine ja peavad pöörduma eksperdi sihtasutuse remondi töövõtja.

  • Sanitaartehnilised seadmed:Kontrollige Sanitaartehnilised seadmed on töökorras. Kindlaks thetype faucetsyou on ja asendada mis tahes lekkiva seibid või kolbampulli, kui kraan lekib. Sisse oftoiletsandsinksand drenaaž unclog vastavalt vajadusele.

  • Elektrisüsteem:Kui teil on ainult 60 Amp see pead versiooniuuenduse yourelectrical teenuse panelto 100 amprit. Veenduge, et kõik lülitid töötavad ja kõik turustusvõimalusi korralikult maandatud (kui teie kodus on 3 haru turustusvõimalusi) ja thatGFCIoutlets on paigaldatud ühe koodi köök ja vannituba. Kui teil on 2 haru alusetute turustusvõimalusi köök või vannituba, täiendada GFCI outletsin nendes valdkondades.

  • Ahju:Veenduge, et ahi on puhta õhu filtrid ja on korras täita aseasonal ahju revisjon.

Need on vaid mõned tähtsamad kodus remont ja hooldus alad ja on palju teisi, kuid saate idee. Vaata oma kodus kriitilise ostjad vaatenurgast ja vaata mis põhilised kodus remont, sa pead tegema enne venturing peale kosmeetika kodu uuendamine.

Nextgt; gt; 2.Realistlikult remodelleerumist projekte


Paari:3. naabruses Norm kodu remodelleerumist projekte Järgmise:Miks Talv on parim aeg katuse remont