Alates Ground Up: katus ja vooder

- Jun 15, 2016-25th Roofing and Siding

Illustratsioon: Ian WorpoleMidagi on sama oluline kui katus ja vooder maja välimust. Võtame näiteks kaks identset puit-puitkarkassil majad. Valmis üks valge Limivuorauslauta seedrit koos loksutatakse katuse ja teine roosa krohv on savi kivi katus ja #39; teinud mõned suured — ja väga erinevad-esteetilised avaldused.


Vahend nr 39, te veel need valikud kui esinemised. Tüüpides ja vooder on ka maja nr 39; s esimene kaitseliin ilm. Et #39; s miks materjalid on vastupidavad, korralikult paigaldatud ja hästi hooldatud. Traditsiooniline Valikud — puit, tellis, kivi ja krohv seintele; seeder, kiltkivi ja plaat katuste — on aega katsetatud ja hea välimusega. Nad #39; re ka kallis. Viimastel kümnenditel nii nad #39; ve olnud liitusid keemilistest konkurentidest jäljendajate mis odavamad ja don #39; t vaja nii palju korrashoid.

quot; Kasutatud on valida madala hooldus ja kena välimusega, quot; Tom Silva ütlebSee vana majapeatöövõtja. quot; Täna võib olla both.quot; Loe edasi Tom #39; s paigaldamise tehnikaid ja pilk järgmise põlvkonna katus ja vooder tooteid.

Paljud kihiline asi

Tüüpides või vooder materjali ise on ka täiuslik tõke elemendid. Nii et enne äige läheb, Tom Silva kaitseb ohustatud piirkondades — nurgad ja servad – kleepuv ribad hüdroisolatsiooni membraan. Siis ta tops kõik kihid ehitaja #39; s tundsin, paks, asfalt immutatud paber.

Mida ei Housewrap?
Plastist housewrap, enamik uusi maju või täiendused vooder all mõeldakse tuul ja vesi. Kuid Tom kasutab vana (ja odavam) — ehitaja nr 39, te tunda või kampol raamat — sest ta eelistab spray vahuga soojustada. quot; Seal nr 39, te ei ole õhk või niiskus lõigu, muretsema, quot; ta ütleb. Ja alati, vildist, paberist või wrap üle Tom tihvtid drenaaž ribad üles enne kui ta hangub puidust vooder. quot; peab õhu ruumi taga nii, et see Keemiline out.quot;

Katuse- ja vooder materjalid


25th Roofing and Siding

Foto: Kolin Smith

Koor ja pulk vilkuv
Koor ja pulk vilkuv
Uue hoone materjalide omaga Tom on viimase 25 aasta jooksul, ta #39; s entusiastlikult omaks võtnud ükski rohkem kui isekleepuvad hüdroisolatsiooni membraan. See koor stick tehnoloogia tõrva ei lase vett läbi ja sõna otseses mõttes plommide ise kinnitustega, mis satuvad see ümber. Membraani Söö visalt, et paigaldamist võib olla keeruline. quot; Me õppisime ei paigalda see Tuul, quot; Tom ütleb. See on karm, membraan on Achilleuse #39; kand-päikesevalguse – nii on see alati vaja katta vooder, katus ja metallist vilkumine.


25th Roofing and Siding

Foto: Laura Johansen

Tsement vooder
Tsement vooder
Kiudtsemendi siding on praktiliselt eristamatu maalitud puidust, kuid see kunagi mädaneb, võitis #39; t kirjutamist, pikendab värvi tööd ja on vajalik 50 aastat. Ja hind-umbes $3 per ruutjalg, paigaldatud ja värvitud — on veidi väiksem kui enamik puidust Limivuorauslauta. Vooder, tsement, tselluloos kiudaine ja liiva, kasutati Billerica TV projekti maja. Tom oli muljet. quot; tundub tõesti kena, quot; ta ütleb.


shingle panels

Foto: Laura Johansen

Klibu paneelid
Plastist diferendis
Raku PVC, tugeva vinüül ekstrusiooni vahustatud täis pisikesi mullid, saab lõigata, viidud, löödud ja värvitud nagu naturaalsest puidust. Tegelikult see kõik puit ei — välja arvatud rot, kontrollida, sulatada või tugevneda. Tom seda kasutanud väljaspool Concord maja projekti ja isegi Norm Abram oli raske, et öelda, et see ei olnud #39; t värvitud laudis.


Klibu paneelid
Tehases monteeritud paneelid otsetee püüdlik (ja kallis) protsessi paigaldus külje bituumensindel vanamoodne viis: ühe korraga. Tom saab 2 poolt-8-jalane tagatud vineeri paneelid uuesti pool ait Milton projekti ja hinnangud, et nad läksid kolm korda kiirem. Uus Cedar paneel: Maibec kasutab kodus vihmakaitse, kollane Matt, mis loob õhuruum, et puidust katusesindlid kuivaks kiiremini. (Matt müüakse eraldi lumberyards.) Ülim säästab aega, et prestained paneelid.

Päikeseenergial töötava katus
Tõus elektriline määrad on ergutanud huvi energia teeniva Katusetööd vöötohatis. Asetage piisavalt neid lõunapoolseid katusel ja nad märgatavalt vähendada kodus #39; elektri nõudlus. Saadaval jäik quot; slatesquot; (pildil), kes koostavad 920 w / 100 sq ft või paindlik vöötohatis (600 w / 100 sq ft.). Tehnoloogia pole #39; t odavad — ruutmeetril 120 jäik, 50 $ eest paindlik — aga Kujutage ette rõõmu vaadates oma elektriarveid langeda.

Tahke-core vinüül Siding
Suur koputada vinüül on olnud oma õõnes nõgusad ilme ja õhukesest. Nüüd uut tüüpi harutee funktsioonid tahke vaht toetust, vinüül, mis muudab paneeli jäigemad ja rohkem löögikindel. Samuti võimaldab see stiil rohkem võimalusi, näiteks laiema jaoks iga quot; clapboardquot; (kuni 7 tolli). Kõige parem, vooder on neli korda soojustamine väärtus regulaarne paigaldatud üle backer Isoleerplaadid standard vinüül.Paari:Nõuandeid katuse ja vilkuv lekked hindamiseks Järgmise:Puidust konstruktsioonide vs metall struktuurid