Raamimine näpunäiteid: Kuidas raam

- Jun 29, 2016-

Valmis startframing. Ka seni, ületad need vihjed enne projekti koostamisel.

1. unload materjalid

Alustuseks mahalaadimine raamimine materjalid nii lähedal kui võimalik, et kui neid kasutatakse. See vähendab aega ja protsessi on tõhusam.

Reklaamid
quot; Kasvuhoonegaaside Kitsquot;
www.sbgreenhouse.com
Kvaliteedi kasvuhooned. Lihtne paigaldada. Alumiiniumist või puidust, tasuta saatmine
Ehitus õhkutõusu
prebuiltml.com/ehitus-õhkutõusu
Lihtne kasutada kasutajaliides - materjali hinnangud, klientide profiilid amp; Rohkem

2. Valmista Mudsills

Themudsillneed olla tasemel, sirged, ruudu ja paralleelselt. Themudsillcut lõigatakse ¼ lühidalt, mitte kunagi enam, kui vaja.

3. Lõika velje talad

Kuna lõikamine velje laagid, kindlasti lõigatud ning sõrestikuelemendid peaaegu ning täpselt vaja. Püüan olla võimalikult täpne, sõrestikuelemendid ei ole rohkem kui 1/16 tollised pikkus muutus. Kontrollige velje sõrestikuelemendid pikkus enne, kui see on löödud themudsill.

Reklaamid
Näpunäide 1 imelik kaaskirja?
jobsearchjimmy.com/SecretSentence
quot; Nad naersid minu jätkata, aga kui nad nägid selles, sain töö! quot;
Vahed raamide all?
www.casingkickers.com
Korpuse Kickers on suurepärane lahendus. Odav ja lihtne paigaldada.

4. ülemise ja alumise plaadi

Pealmine plaat kujundamise lõigatakse täpse pikkusega; Siiski oleks täisnurk kuni ¼ tolli variatsioon. ÜPP plaat või Standard plaat tuleb lõigata vähemalt ¼ Ümbruskonnas lühike.

5. ühte sallivus

Kui ta kontrollib, kuidas otse kõik vaja installida, saate nagu rusikareegel selle 1/8 tolli kokku ühte 4 ft on mõnikord vastuvõetav.

Reklaamid
2016 börsikrahh
www.thesovereigninvestor.com
Aastatel Dow välja see halb pole alanud. Ahenda Tulekul. Vt tõendi!

6. raami alla

Valmistada korrusel paigutus raamimine. Kui märkisite paigutus read, alt ja ülalt plaadid lõigata ja asetada need paigas paigutuse. Tuleb üksikasjalikult kõik aknad, uksed, trukid ja seinte asukoht.

7. Pane raamimine naastud

pread allframing studsevery mööda märgitud seina 16 tolli. Kinnitage kaas naastud ja hoida vaevalt puudutades vankri alusplaat.

8. sõrestikuelemendid paigutus

Korraldada sõrestikuelemendid paigutus mahutada sanitaartehniliste torude ja nõutava veekogudesse. Ärge unustage jätta ruumi ravimit kapis ja kõigi muude embedded nagu Elektripaneel.

9. top plaat ja blokeerimine

Standard top küüneplaadile, kuid veenduge, et küüned on kooskõlas raamimine naastud. Ärge unustage lisada toetust Levy forelectrical switchesand blokeerida.

10. rulli talad

Rulli sõrestikuelemendid paika ja küünte enne mantli põrandale.

11. Lõika Standard pikkus

Lõika iga plaadi seina raamimine. See kiiremad, kui saate lõigata kõik naastud, päised ja sandistab korraga, kasutades sama juhise või kaubamärkide lõigata. Kindlasti kogu naastud kriit joone tõmbamiseks ja lõigatud raamimine naastud ühepikkused.

2. install mantli

On oluline siduda kõik ristuvate seinte sirgeks ja traksidega seinad enne. Pudelikaelasildil tuleb paigaldada piiritleda on ikka põrandal. On lihtsam ja kiirem teha kui põrandal.

13. küünte alla

Nagu varem, mark rafter paigutus peal plaat seina. Kasutada two16d nailsto uuesti küünte läbi plaadi otsa stud. Siiski, kui teil on toenailing te sooviksite kasutada nelja 8d naela. Varba naelutamine nõuab rohkem oskusi komplekteerimine ei tavaline lõpp naelutamine kuid annab vuukide suurema tugevuse ja stabiilsuse.

14. Viimane küünte soovitus

Pea meeles, et soovitatav on küünte ääres pudelikaelasildil ja iga 12 tolli mujal iga 6 tolli. Käesolevat soovitust tuleks kohaldada, kui on mantli vineeri naelutamine või orienteeritud kihtidega. Mõnikord võite soovida kasutada anail püss; aga olla ettevaatlik, et mitte hakata pudelikaelasildil küüned. Ameerika vineeri Assotsiatsiooni (APA) leiab, et "kui küünte üle sõita sügavus suureneb on tugevuse vähenemine ligikaudu lineaarne, selline suhe võib kasutada lõikumiseks seina üle sõidetakse mantli küüned kontsentratsioon määratakse."


Paari:Plaatide katus Järgmise:Kogu maja väliskuju: Punktid kaaluda