Foshan Nanhai 17 sertifikaatide murda eksportimiseks keraamiline tasakaalustavad

- Sep 12, 2017-

Foshan Nanhai 17 sertifikaatide murda eksport Keraamika tasakaalustavad ettevõtetele vabastada üle miljoni maksud ja tasud

 

Täna: foshan nanhai kontrolli ning karantiiniasutused reporteritele büroo on välja andnud kokku 17 koopiat tindipliiatsi plaatide hind kohustuse selle serdiga tegeliku, keraamiline ettevõtete ekspordi edukalt vältida Nanhai Mehhiko meetmete, sujuvalt turule.

2015. aasta mais käivitatud Mehhiko uurimised keraamilisele plaadile meie riigis. 19. mai 2016, Mehhiko, mis on tehtud eelotsusetaotluse, otsustas, et US $2.9-12,42 / square meetrit esialgse dumpinguvastase maksu määra ja määratakse kaupade ülevaate Mehhiko omamaisel turul tekkinud kahju või kahju tekkimise ohu. Keda see, Foshan's keraamiliste plaatide ekspordi Mehhikosse vähenenud enam kui kümme miljonit dollarit kuus null.

Hr Li, Foshan city ehitusmaterjalide Co Ltd sonar ilmnes, et kui eelteatise, ettevõte on endiselt tellimuste üle 20 konteinerid, üle 300 tuhande dollari väärtus tuleks sunnitud lõpetama kauba rakendamine on Kohaletoimetamine kliendi soovile. Samal ajal tellimusi veel läbirääkimised on täielikult tühistatud ja maksumus ületab 1 miljonit USA dollarit.

Kvaliteedi kontrolli büroo ühiselt Hiina Minmetals impordi ja Ekspordi Kaubanduskoja, kaubandus ja teiste osakondade ja Mehhiko läbirääkimisi pädevad asutused, Mehhiko lõpuks nõustus meie ettepaneku oktoober 24 antud on lõpliku otsuse, suletud ettevõtte hind lubame viis. Kuna 26 oktoober 224 ettevõtete hind kohustuste nimekiri on suutnud pandi päritolusertifikaadi vältimiseks kehtestatud 50% kõrge dumpinguvastaste tollimaksude kontrolli ja karantiini institutsioonide poolt imporditud keraamiline plaat hinnaga- 225%.


projects.jpg


Paari:Rahvusvaheline näitus ehitusmaterjale Järgmise:Ladina-Ameerika ja Caribbean (Panama) Rahvusvahelise näituse 2017.