Euroopa detailid

- Dec 30, 2015-

Euroopa plaatide jõulutähega jõudu uuena ehitusmaterjalide oma uuenduslike, lihtne kujundeid, suure tihedusega vastutustundega, teadusliku dimensioonidele, mitte ainult traditsioonilise stiili arhitektuuri ja veekindel töökindlamad ja kasutada lai, praeguse formaadilt kasutaja järjepidev suur au.

Ütles Mandri w, tekkinud ees on pildi seeria: on Euroopa iidse hoone Museum of Barcelona, pihuarvutite punane rätik ilus chic Bull sõdalased, romantiline värviline ja selge charming Ida Vahemere Golden Beach, ütles ka on maali territooriumide igaüks Picasso ja hoone kapten Gaudi, need on on Mandri w Kultuur kunst funktsioonid ja sümboli ja ajalugu kaua Mandri w hoone on alates oma unikaalse kultuuri kunsti taustal.

Euroopa ajaloos on unikaalne. Varem Rooma impeeriumi tugevuse tõttu oli tuhandeid aastaid õigusriigi Rooma ja selle Goths. 8 15. sajandi Araabia impeeriumi laienemine, mis on olnud rohkem moslemi dynastiat, kuni pärast sajandil, see oli tagasi, et kristlik maailm. Ajaloolise reisi kergitab ja pöördeid, Christian ja moslemi kultuuri, integratsiooni, moodustunud nüüd mitmekesine ja salapärane ja fantastiline värviline Euroopa kultuuri.


Paari:Hõlbustada ehitus Järgmise:PVC plaat parima tasumata omadused