Ökoloogiliselt sõbralik ja energiatõhusad kivikatted katusekivid

- Jan 29, 2018-

Kergekaaluline ja kerge kilekattega katusekivide paigaldamine

Kivi kaetud teraskatus on uskumatult kerge, kaalub vaid 1,5 naela ruutjalg, samas kui alternatiivsed katusetooted võivad kaaluda kuni 10 naela ruutjalas. Kerge kaal tähendab, et saate paigaldada katusel kaetud metallkate enamiku olemasolevate katuste korral, kõrvaldades sellega raiskamise ja vana katuse likvideerimise kulud, aeg ja jõud.

Veelgi enam, kiviga kaetud terasest katuse suhteliselt kerge kaal aitab kergendada teie kodus tekkivat koormust. Enamiku teiste katusesüsteemide raskem kaal muudab katusel raamidele ja kipsidele suurema rõhu. See aitab asetada ja viib seinte ja lagede pragudeni, mis omakorda nõuab kulukat hooldust ja remonti. Pärast kivi kaetud teraskatuse paigaldamist ei pea te seda probleemi lahendama.

Keskkonnasõbralik ja energiatõhus

Kui olete keskkonnateadlik koduomanik, siis meeldib kivi kaetud teraskatus. Teras on üks väheseid tõeliselt rohelisi ehitusmaterjale turul, sest see on 100% ringlussevõetav.

Terasest katusesüsteeme saab ringlusse võtta piiramatul arvul ilma lagunemiseta. Veelgi enam, kuna te saate paigaldada katusel töötava teraskatuse olemasoleva katuse kohal, ei lisata meie ülekoormatud prügilasse rohkem ehitusjäätmeid.

Kõrge edasimüügi väärtus

Juhul, kui olete kunagi otsustanud oma kodu müüa, ei pea kivi kaetud teraskatus mitte ainult suurendama oma kodu edasimüügi väärtust, vaid ka potentsiaalsetele ostjatele. Katused on üks peamistest kinnipidamispunktidest, mis võivad teha või peatada kodu müüki; kivi kaetud teraskatuse elegantne välimus, vastupidavus ja pikaealisus võib olla väga kasulik, et aidata teil sõlmida leping.

stone  coated roof tiles  .jpgPaari:Vastupidav ja ehitatud viimase kiviga kaetud katusekividega Järgmise:kivi kaetud terasest katusekivid - Maldiivid veemajas