Lihtne kodu Winterizing kontroll-loend

- Jul 01, 2016-

Sissejuhatus

Sügisel on, kui soovite saada valmis talvel külm. Kõige hullem asi maailmas on üritab panna torm windows kui väljaspool selle 20 kraadi. Või veel hullem, ei ole oma sprinklersüsteemi tuulutada enne külmutamine ilm tuleb.

I nr 39; m läheb teile üsna lihtne kontrollnimekiri asju teha, erinevates süsteemides koju. Alates katuse, torustiku me #39; ll läbi iga süsteemi ja suurt asja veendumaks, et te ei tabanudenne talvenii saate nautida lumi ja muretse koju.

Küttesüsteemi

OK, laseb Alusta põhitõdesid tagades teil on soojust, kui seda vajate. Mis kell on sügisel kuni oktoobri lõpuni. Anna katse läbi ja veenduge, et kõik on quot;MINNAquot;.

Küte süsteemi kontroll-loend

 • Katse:
  Keerake kuumus režiimi ja seadke selle väärtuseks 80 kraadi ainult testimiseks. Peaksite kuulma ahju sisse ja sooja õhku tuleks löök mõne minuti jooksul. Kui see #39; s töötab OK, keerake naasta oma normaalse säte. Kui see nr 39, te ei tööta õigesti, proovige diagnoosida see kirjeldatud inTroubleshooting gaasi ahi. Sõltuvalt sellest, millist #39; arvatavasti s vale, saate seda parandada ise või saanud tehnik.

 • Hooajaline hooldus:
  Kas on asjatundjal kontrollida ahju või seda ise liigendatud inSeasonal ahju hooldus.

 • Paigaldage õhufilter:
  Pane õhufilter puhas. See #39; s lihtne, lihtsalt järgige samme inFurnace vahetus

 • Kütus:
  Kui teil on propaan või õli ahjus, kindlasti on teie kütuse paak ülaosaga ja valmis minema.

 • Küte tuulutusavade:
  Tekib takistusi Küte tuulutusavad, et õhk vabalt voolata.

 • Süsinikmonooksiidi lekete kontroll:
  Vaikiva tapja on võimalik kergesti tuvastada odav katse märk või aku alarm kasutada. Kumb kuidas sa otsustad lihtsalt otsustada palun Kaitske oma pere üks need üksused.
  SeeTesting süsiniku Monoxidefor rohkem teavet.

  Süsinikmonooksiidi Tester

Konditsioneer

Sageli tähelepanuta on üks kõige olulisem osa jahutussüsteem. See on väljaspool kloppimise ära soojust suvel kondensatsiooniseade. Ka see mees vajab vähe armastav liiga talvel lähenemisviise:

 • Puhas kondensatsiooniseade prahti:
  Võtke vooliku spray peaga seatud quot; jetquot; või kõige kõrgema rõhu olete ja ventilaatori ja kondenseeriv rullid selge praht ja mustus.

 • Katta kondenseeruv üksus:
  Vasakule kaitseta ning kondensatsiooniseade võib kahjustada märjad lehed ja praht, mis aitavad kaasa roostetamist ja külmutamine osi. Kuigi need seadmed on mõeldud väljas kasutamiseks, nende kate, hingav veekindel kate näha eesmärk läheb pikk tee, et pikendada elu ja tõhusaks toimimiseks üksuse.

  Lasteistme kaitse

 • Ja akna kliimaseadmed, neid eemaldada ja hoida talvel. Kui nad saavad #39; t tuleb eemaldada, seejärel sulgege õhuavad ja veenduge, et saada Konditsioneer kate sarnane kondenseeruv eespool kirjeldatud seadme kaas.

Puuküttega ahju / korstna / suitsugaasi

Kuigi ei mõelnud palju sooja ilmaga, võib puuküttega kamin ja korsten talvel allikaks on külma õhu lekkeid ja muuga. Nii et vaja korsten ja kamin, vähe läheb üle enne talve komplekti.

Korsten ja kamin

 • Kontrollige, et korsten on puhas kõik pesad linnud, oravad või muud loomad.

 • Kontrolli kaitseseadme suitsugaaside siiber. Veenduge, et see avaneb ja sulgub täielikult ja on võimeline avatud või suletud asendis lukustada.

 • Kontrollige korstna eelnõu. Veenduge, et korsten tuli koostada ja korralikult suitsu. Võttes mitu lehte ajalehes ja jooksvalt neid seda kontrollida. Siis kamina siiber nimetatud seoses selleavatud positsioon, ajalehe tuli kaminas. Suitsu tuleks tõusta korstna. Kui see ei #39; t, teil on obstruktsioon ja vaja kutsuda professionaalne puhastada korsten kreosoodi ja tuhk ja võimalik prahti.

 • Kui on möödunud mitu aastat (või mitte kunagi!) Kuna teil oli oma kamina korsten puhastada, sul peaks olema see professionaalse korstnapühkija poolt. Kindlasti mitte lõbus DIY projekti.

 • Kontrollida tulekahju tellistest kamin. Kui näete avatud mördi liigesed on neidkohe parandada!Tulekahju võib levida stud seina taga läbi avatud mördi liigeste tellistest müüritise tulekahju.

Kuidas kaitsta torude külmumise

Veetorustik on eriti vastuvõtlikud külma ilmaga ja külmutamine. Plahvatuse torude külmumise saab tekitada kõige kallim remonti kodus. Nii et lase nr 39, te minna üle mõned põhitõed teha, olete neid katta.

 • Kokku torustik soojustada
  Kui teil on avatud vee või äravoolu torustik üldse soojustamata ruumid, näiteks on crawlspace, pööning, seinad jne, väljaspool kindlasti soojustada neid vaht isolatsioon vähemalt. Ideaalis peaks murrab neid esmalt Elektrikütte lint, siis isoleerib neid.
  Wrap toru ja isolatsiooni lint

 • Välimised segistid
  Tuntud voolik bibbs või sill-klapid, vajab välimise Oras on oma veevarustus, majas välja lülitatud, ja pead ka äravoolu vett saada, mida välimise Oras. Võite ka kaaluda voolik bibb isoleeritud katteks. Ja ärge unustage oma aia voolikud lahti sill klapid või väljaspool segistid ja äravoolu, kui salvestate need väljaspool.

Hooajaline sulgeda
Kui sulete praegu kinnisvara tuleks alati kinni mitu kuud välja veevarustuse ja äravoolu torustiku süsteemi. Kui leke tekib ilma inimesele, kahju võis olla katastroofiline. VtKuidas tühjendada oma kodu nr 39; s torustiku süsteemi.


Isolatsioon

Kuna õpetamisel on lihtne kodu winterizing, oleme võitnud #39; t sattuda soojustamine oma kodu tähtsust. Sa juba tead, et. Kuid on valdkondi, mis te kergesti soojustada talveks valmistumise.

Madalpingeliste Tips

 • Soojustada oma kuuma veepaak on isolatsioonikatted ostad ehitusmaterjalide kauplusest.

 • Soojustada seest turustusvõimalusi ja asendage plaadid odav vaht tihendus tihend.

 • Kui te don #39; t kasutada oma kamin tihti ja see lekib õhu, lõikasin tüki klaaskiud isolatsiooniga ja asjad see kamina taga oma klaasuksed blokeerida külm õhk langeb korstna. Muidugi sa eemaldada see, kui lõket teha...

Uksed ja aknad

Külm õhk, õhu infiltratsioon lekib ümber uste ja windows on nii suure panuse küttearvet on kehv soojustus on seinte ja lagede. Lihtne viis vähendada te soojendamise arve tuleb vähendada nende eelnõude lihtne weatherstripping.

Windows

 • Päeval, kui see #39; s tuuline väljaspool, sulgege aknad ja tunne õhu lekkeid. Kasutage viiruk stick see liiga kui te don #39; t pahanda lõhn. Vaata suitsu rada ja kui tuleb midagi vertikaalne, teil on leke. Tavaliselt saab õhu lekkimist kui aken on hingedega, slaidid või vastab mõnda muud üksust, näiteks vahele kaks Kaheinimesetuba riputatud akna servad.

 • Kuigi neid Windowsi saate lindi plastikust, see kallis ja vaata halb. Samuti võib vähendada vajaliku valguse talvel kui kasutate termokahanevasse plastist tollitõkendi liigile. Nii parem ja lihtsam lahendus on kasutada odavköis triivima.

 • Press köis triivima vuugid kus õhk lekib.

Uksed

 • Lihtsaim määrata siin on kontrollimiseks weatherstripping poolel ja uksed põhjale. Installige weatherstripping lekkiva uksi.
  Ukse Weatherstripping


Katuse

Liigub väljapoole kodu, tehke Kiire kontroll katuse. Kas palgata kellegi kontrollida katuse, kui te ei tunne ennast ohutult teed seda ise või seda vaadata, ise olles libisemiskindlad tallad kindlalt kinnitatud kingade.

Katuse

 • Kontrollige katus vöötohatis puudub või on kahjustatud ja vahetada.

 • Kontrollige vilkuv korstnad ja muud katuse prognoosid, mis on sageli allikaks lekkeid.

 • Mark suregutters ja downspouts on puhtad, millel ei ole lehed. Märjad lehed üle talve vihmaveetorude ülejäänud olulist kaalu ja mahu lisamiseks kui külmutatud vihmaveerennid ja suurendada riski kahjustada.

Sprinklersüsteemid

Sprinklersüsteem peaks mingit ettevalmistamine talveks koju jätta tähelepanuta.

Sprinkler Winterizing

 • On oma sprinklersüsteemi soojapidavad hiljemalt oktoobri lõpuks.

 • Winterizing peaks sisaldama lülitades veevarustuse välja ja puhastab neid vee ja vältida nende külmutamine ja lõhkemist sprinkler ridade suruõhu puhumine.

Maastik ja mugavused

Lõpuks te #39; ll olla valmis oma õue talvel liiga. Lase #39; s võtta pilk, mida saab teha muru, teki ja väljas mugavusi ümber koju.

Väljas maastiku

 • Suurepäraseid teavet oma õue valmistub talveks leiate meie kohta juhend haljastus articleWinterizing maastiku sügisel.

 • Katta patio mööbel.

 • Kui teie tekil seda vajab, kaaluda, andes sellele uue tehnoloogia kasutamist hülgelaev enne talve.

 • Äravoolu gaasist, oma muruniiduki või lase kuniks see on kokku gaasi niiduki.

 • Äravoolu vee purskkaevud, pumbad, eraldage ja talveks ette valmistada.


Paari:Vähendada Levy tolmu (kuid ei peata) Järgmise:9 tõde oma remodelleerumist töövõtja ei ütle teile