Vastupidav ja ehitatud viimase kiviga kaetud katusekividega

- Jan 29, 2018-

Vastupidav ja ehitatud viimase kiviga kaetud katusekividega

Erinevalt teistest katusematerjalidest on kivist kaetud teraskatus suurepärase vastupidavusega: see ei purune, ei libise, ei lõhe ega lõhe, ei lõpe ega ima vett. Katusepaneelide blokeeriv konstruktsioon muudab selle vastupidavaks tugevale vihmale, külmumise / sulamise tsüklitele, lume ja tuule ülestõstmisele.

Kivivärvitud terasest katusekatet on edukalt testitud tuulekiirusel 120 MPH ja 8,8 tolli vihma tunnis. Kivivillaga teraskatuse vastupidavus jääb järjepidevaks ületunnitööks, pakkudes suurepärast kaitset juba mitu aastakümmet.

Ohutus ja turvaline kaitse looduskatastroofide kiviga kaetud plaatidega

Kivi kaetud teraskatus on mõeldud teie kodu kaitsmiseks isegi suurte õnnetuste korral, nagu rahe, tulekahju ja maavärinad . Kuna katus on valmistatud terasest, on see mittesüttiv ja ei tule tulele.

Pealegi takistab katuse blokeeriv kinnitussüsteem paneelide tõstmist ja võimaldab katlakivi eemaldamist katuse tekitamiseks.

Rajahügavuse osas näitavad sõltumatud katsed, et kividega kaetud teraskatused suudavad taluda kuni 3 tolli läbimõõduga simuleeritud rahemäppeid.

Võrreldes kannatasid olulisel määral ka muud samade tingimustega katsetatud katusematerjalid , nagu näiteks kergete betoonide, betoonplaatide, savi plaatide, komposiit asfaldi katusesindlid ja keskmise seederõli.

Teras on tuntud oma tugevuse ja võimekuse vastu maavärinate vastu. Kiviga kaetud teraskatusepaneelid muudavad katusel konstruktsioonitugevuse. Peale selle vähendab katuse kerge kaal kollapsi ohtu, mis on väga tõenäoline maavärina ajal.

Katuste ülevaade pärast 1994. aasta Northridge'i, California maavärinat avastas vaid vähese kahju kahest viieteistkümnest kodust, millel olid kividega kaetud teraskatused. Teisest küljest leiti, et enam kui pooled betooni- ja savi- plaatide katused kannatasid tõsist kahju.

stone coated steel roof  .jpg

Shingle Roof tiles  .jpg

Shake XD stone coated roof tiles .jpg

Wood shake blue mixed color .jpg

Paari:Ei Järgmise:Ökoloogiliselt sõbralik ja energiatõhusad kivikatted katusekivid