Do-it-yourself klibu asendamine Guide

- Jun 24, 2016-

Paljudes kodudes USAs on asfalt laastukatuseid. Bituumensindel on atraktiivne, arvestades katuse süsteemi kodu jaoks mitmel põhjusel. Nende seas on välimus, eeldatav eluiga ja hind. Teine põhjus, et teeb bituumensindel atraktiivne kõige homeowners on lihtne remont, kui alaealine kahjustab juhtuda. Aga ma soovitan teil kontrollida, kas teil on olemasolevgarantii teie katussüsteemi, mis võib hõlmata kas materjali või töö või mõlemad.

Tööriistad, materjalid ja oskused

Projekte, mis osutuvad parimaid on tavaliselt need, mis on kõige paremini ette valmistatud. Asfalt shingle katuse süsteemi remonti nõuda nõuetekohase ettevalmistamise ja täitmise remont. Järgmised tööriistad, materjale ja oskusi soovitatakse vormistamise kvaliteedi parandamist.

 1. Tööriistad

  • Haamer

  • Korter Piilumine baari

  • Utility knifewith konksu tera

  • Triivima relv

 2. Materjalid

  • Koguse ja laadi sobitada olemasoleva katuse vöötohatis

  • Underlaymentas vajalikud

  • Lahtine katus küüned - 1.5quot; et 2quot; pikk

  • Asfaldi mastiha triivima toru

 3. Oskusi

  • Ei karda heights

  • Võimalust kasutada ohutult käsi-tööriistad

  • Võime moodustada redel ohutult

Esimene samm - ohutus


Ennekõike--ohutuse

Kõige olulisem aspekt teie asfaldi katus remonti teha on täita viisil, mis kaitseb teid remonti. Pea meeles, et kui kallal oma katuse süsteem kell kõrgenenud kõrgused onroof slopesthat võib mõjutada teie võimet ohutult kõndida. Kui teil tekib kahtlusi oma võimet ohutult täielik remont, võtke katuste professional täielik remont tööd teile.

Esimene samm arvutisüsteemis asfalt shingle katuse remondi tegemisel on setup redel ja ümbruse luua ohutu tsooni. Määra omaredelüles, et ta väidab, et nurk redeli vahekorras 4:1. Veenduge, et redel on kindel jalgealune ja kui vajalikud on keegi baasi redel, et vältida selle libisemist läbi suu. Lisaks kasutamisel alumiinium redel teha kindlasti ei seatavate läheduses iga sisenemist kodus redelist. Lõpuks veenduge, et redel on seotud välja kodus ja et redel ulatub vähemalt 3 meetrit, katuse servast.


Teine etapp – eemaldada kahjustatud klibu


Väga harva kahju tekkida eemaldab kogu klibu ja küüned. Järelikult pead eemaldada kahjustatud klibu ja küünte ümber klibu remondi materjali installimise lubamiseks.

Esimene osa eemaldada kahjustatud sindli ettevalmistamisel on murda hermeetikusetted ribadeks alates remonditud ala ümber. Selleks võtta theflat Piilumine barand lükake see üles ja õrn surve murda hermeetikusetted klibu keskkohta all ribad tasuta.

Pärast seda, kui oli lahus koeliimi ribad küüned eemaldada. Pea meeles, et peate eemaldama küüned mitte ainult klibu, mis on kahjustatud ja on asendatud, vaid ka võimaldada uue klibu libisema paika ümbritsev vöötohatis. Kasutada korter Piilumine baari ja juurdepääsu küüned alt see tungib klibu.


Kolmas samm - installida remondi materjali

Pärast on eemaldatud originaal klibu ja küüned hinnata ala. Kui tekk või underlayment tunda paber rikutud on soovitatav, et need kihid parandada enne paigaldamist uus bituumensindel.

Remonti on bassein, peate palju vöötohatis ja underlayment paljastada kestab vähemalt kaks sarikad vineeri pind. Tuleb eemaldada piisavalt võrk võimaldada uut bassein vähemalt kaks sarikate külge.

Pärast kulunud teki eemaldamist installige uus seade võõrad paksus olemasoleva katuse korruse tekki. Siis lisada, kasutades anailor kruvi tüüp kinniti, mis pakub piisavalt kättesaadavuse tagamiseks uue teki sarikad sarikad võrk.

Pärast teki kõrvaldamist vastavalt vajadusele, üle kirjutada uue underlayment uus tekil. Underlayment on vaja meetbuilding coderequirements. Hoone kood võib nõuda Asfaldi immutatud vildist paberi või füüsilisest kattev jää ja vee kilp, sõltuvalt hoone asukohast. Kui sa ei tea koodi standardeid, pöörduge oma kohaliku omavalitsuse. Underlayment võib lisada kasutades klambrid või naelad katusekivide Külastajate arvustused.

Pärast paigaldamist underlayment, võite installida remont vöötohatis. Võib osutuda vajalikuks kui kahjustatud vöötohatis ei täissuuruses vöötohatis remont mõõtu. Kui sobitada ja nähtud koht, lisada katusesindlid katuste küüned on lõigatud klibu.

Püüdma vältida naelutamine klibu eelneva klibu oli löödud sisse samasse auku. Vaadake katusesindlid määramiseks vajalikku nailing etaloni materjali ümbrise või tootja veebisait. Ärge unustage refasten ümbritseva vöötohatis, kus võib eemaldada küüned paigaldada remont klibu.

Viimane samm on lisada asfalt mastiha vöötohatis uus remont klibu, samuti muude alade puhul, kus vöötohatis omandussuhted kaartide all väike Rant. See mastiks annab mõned manuse asemel hermeetik ribad.


Paari:Ohutus: Katuste paigaldamine Järgmise:Mis on suletud orus ja avatud Valley?