Kivist kattekihiga katuse puudused

- Jan 16, 2018-

Kivist kattekihiga katuse puudused

Kiviga kaetud terasest katusega on mõned puudused. Esialgsed kulud on rohkem kui regulaarne asfaltkate. Looduslikud kivid võivad tekitada värvide vastuolusid. Paneelid kattuvad ja ei blokeeri, mis võib tekitada probleeme, kui lund, vihm või tuul läbiksid. Selline katusekate kasutab avatavad kinnitusdetailid, mis võivad aja jooksul roosteta kokku puutuda veega kokkupuutel või niiskuse lõksu. Batten-tüüpi süsteemid on niiskuse ja kondenseerumisega seotud, mis võivad aeg-ajalt mädaneda. Kivist kattekihid on mõnevõrra uued; mitte iga katuse paigaldaja ei tea, kuidas neid õigesti paigaldada.

Lõpptulemus on see, et kuigi kiviga kaetud teraskatus on üsna uus, on kasu palju suurem kui puudused. Kuigi rahandust ja eelarvet arvestatakse terasest katusega, on see parem valik ehitustöötajate jaoks, kellel on selline katusematerjal paigaldamiseks lisaraha. Kivist kattega teraskatet seisab aja testist ning kaugelt ületab asfalt-katusesindlaid või odavamaid katusematerjale. Kui kodus või hoone katus on paigaldatud on tugev edasimüügi väärtus, siis võib see olla hea valik. See on üks pikimaid kestvaid, kõige vastupidavamaid katusesüsteeme tänapäeva turul.

Tänu oma ilmastikukindluse vastu, elemendid ja peaaegu olematu hoolduskulud, on kiviga kaetud teraskatet optimaalne valik peaaegu igas hoones, mis tagab, et sõitjad kavatsevad pikka aega oma kodus püsida. Kes lähemas tulevikus oma kodu müüvad kavatsevad, ei pruugi soovida investeerida sellist tüüpi katusele, vaid seepärast, et nad ei leia oma investeeringu tasuvuse nägemust ega kaotavad katuse maksumust, kui maja müüakse.

Jamaica  stone coated roof tiles .jpg

WOOD SHAKE  stone coated metal roof sheet -.jpg

Paari:kivist kaetud terasest katusekividega materjal Järgmise:kivist kaetud teraskatuse omadused