Värvi kivi metallist klibu taotluse uue maapiirkonnas

- Dec 30, 2015-

Värvi kivi metallist plaat vastupidavust, niiskus, salt spray vastupanu, vastupanu, vastupanu hape, leelis vastupanu, soojusenergia ja incombustibility kergelt push up tema iseloom mõju vastupanu. Toode kasutab alumiinium-katmine tsinki plaat alusmaterjalina ja on mitu kihti kaitsev kile, vastu pidama külmutamist temperatuuril, rahe, tormid, lume ja soojust, maavärinad, äärmuslikud ilmastikuolud ja loodusõnnetuste hitt, mitte pragu, aging, tulekahjud, õhktõstuk, on pika kasutusea.

Inimeste elatustaset, tegutsemiseks elukeskkonna mugav, ilus, tugev, vastupidav arengu parandamisega. Uus maal mõne uue kodu katus valmistamisel kasutatud ei ole levinud viimase asbesti või värvi terasest klots, kuid uus materjal NunnaUunid metallist plaat, mis näevad välja nagu "äärelinna villas" majas, isegi ilus, värvilised katused nestled vahel puud, moodustades unikaalse "Venemaa tolli".


Paari:Kate välisseina soojustus panus soojusisolatsioon analüüs Järgmise:Hea soojuse isolatsioon ja ultra kõrge tugevuse