Valides Katusekattematerjalid

- May 25, 2016-


Enamik meist on katuse järelmõte — vähemalt seni, kuni see hakkab lekkima. Siis me mõistame, kuidas kriitilise mis pinna meie maja nr 39; s välisilme on tõesti. Veel, lisaks maja kuiv, katuse aitab oluliselt maja väljanägemist nii, et kui hoone uue maja, lisades või uuesti katusekivide, see võib maksta uurivad võimalusi. Praegu on turul rohkem võimalusi kui kunagi varem, nii et valimisele on karm. Ma tean, sest ma olen keset valides minu kabiini katuse maine ja iga kord, kui ma tean, mida ma tahan, vaatan üks valikute ja hakkavad muudan meelt! Valikud vahemikus bituumensindel-puidu laastude ja saviplaadid terasest paneelid kummist lookalike kiltkivi. Kõige olulisem trend märkida, on siiski, et kui kodus-Ehitusmaterjalid üldjuhul on kasvav liikumine suunas insenerirajatis Katusekattematerjalid. See muudatus on tingitud mõned erinevad tegurid. Üks on lihtsalt puidu kõrge hind. Teine on see, et paljudel juhtudel kohusta koodide nüüd tulekindel ehitus materjale. Ja Kolmandaks, inimesed tahavad arusaadavalt ehitada materjalidest, mis ühtaegu nii hea kui ka on väga pikaajaliste.

Bituumensindel
Tihendusmaterjaliga me kõik näeme kõige nendel päevadel-üks, mis hõlmab kogu Ameerika enamik majade katused — on standard kolme-tab asfalt shingle. Üks kõige kallim katus valikutest, bituumensindel on kümmekond erinevat värvi tahke ja segatud. Täna tehtud klibu toodete tavaliselt tagatakse 20, mõnel juhul 30 aastat, muutes need suurepärane hinna. Väärtus on peamine eelis see katusematerjalina, mis seletab seda #39; s ühitamine. Kahjuks, kui seal võib öelda, et üks, aga et see on nii tavaline. Järgmise upgrade standardist kolme-tab on paksem nimetatakse arhitektuuri klibu. Need vöötohatis on üles ehitatud olema umbes kaks korda nii paks nagu tavaline klibu ajatatud neile raskemad, kihid enam oluline-quot; architecturalquot; Vaata. Mõned värvid nad meenutavad kiltkivi ja muud värvid puidust raputab. Kasutasime Lexington ranch maja arhitektuuri vöötohatis. Koos vaid tagasihoidlik tõsta kulu ja kuni 30-aastase garantii, arhitektuuri vöötohatis esindavad suurepärane hinna lisatud puudutus stiilis.

Vöötohatis, raputab...
Tundub, on raske võita puidust roovitus. Aja jooksul see ilmaga välja Hall või pehme hõbe, et juurida maastik maja tundub. Mitmeid liike kasutatakse: Western Red Cedar, Alaska kollane seeder ja Ida-valge seeder. Vöötohatis on suhteliselt pehmed ja lõigata ühtlase paksusega, kuigi need varieeruvad laiuses. Puidust katuselaastud on paksem ja tugevam, et jagada, mitte saetud palke. Puidust katused on mõeldud hingata ning üle substraat, mis võimaldab õhu ringlus taga ette: jätke mantli — puit ribadeks või kõvast löödud otse katuse sarikad — on traditsiooniline meetod paigaldus puidust roovitus. Umbes 10 aastat tagasi hakkasime kasutada plastmaatriks toode, mis on midagi nagu scrubby pad, mis võimaldab õhu ringlus taga vöötohatis. Seda toodet saab ette peal hoone-paber-kaetud vineeri katuse tekk, ideaalne on moderniseerimine. Teine meetod saada õhuringlus taga vöötohatis on panna neid surve-töödeldud võre. Nende suurepärane välimus, katusesindlid ja katuselaastud on kallid, paigaldada ja nõuab teatavat perioodilise hoolduse, tavaliselt pesemist eemaldada hallituse või sammal ja seejärel taas õlitada selge puidust viimistlus toote näol. Meie praegune klibu-stiilis projekti siin Manchester, Massachusetts, me #39; kasutamist puidust klibu, mis on meile uus: süvaimmutatud Lõuna-kollane mänd, mis halli läbi paar aastat meenutama seeder ja on öelnud, et vaja mingit hooldust üldse. Korralikult paigaldatud ja hooldatud puidust katuse peaks kestma vähemalt 30-50 aastat. Tegelikult me näinud katused mis vöötohatis olid ikka hea pärast 25 aastat või nii, kuid tsingitud naelad olid lõpuks roostetamine, seda kindlasti kasutada kõrge kvaliteediga roostevabast terasest küünte!...

Ja võltsinguid
Algselt meie käsitööline-style bungalow Santa Barbara, California, sooviksite on olnud clad puidust katusesindlid ja katuselaastud, sest hoone on vaja vaadata autentne et shaggy "tahumatuks" välimus. Kuid tulekahju ohu tõttu kohalikke nüüd vaja kõik Katusekattematerjalid olema tulekindel. Seega kasutasime raske arhitektuuri asfalt shingle katusel ja dispersioonpolümeerid klibu valmistatud välja nagu puit raputada külgseinte - kuigi nad sobivad kasutamiseks ka katusel. Kasutamine nende quot; fakequot; raputab kasvab kiiresti, nad vastavad range tulekahju koodid läänes ning nad on kaua elanud ja vajavad mingit hooldust.

Kiltkivi ja võlts kiltkivi
Kirde kiltkivi oli traditsiooniline katusekattematerjal high-end majade ja Munitsipaalhooned. See on ilus, kestab põlvkondi, heidab jää ja lumi, ja on väga kallis. Sest selle kulu ja kaalu, mis nõuab beefier katusekonstruktsiooni toetamiseks, kiltkivi olid sageli kasutatakse tänapäeval. Veel meie Billerica projekti ümberehitust munn Silva #39; s mahapõletatud perekonna kodu, tahtsime kiltkivist Vaata. Jälle oleme pöördunud quot; engineeredquot; toote, seekord kiltkivi lookalike valmistatud taaskasutatud kummist ja plastist. Vaid umbes kolmandik kaalu ja maksumust kiltkivi, need vöötohatis installimist standard vahendeid ja tehnikaid kasutades. Tänavalt, tähelepanelikumad silma võib öelda erinevus projekteeritud ja real McCoy, kuid enamik meist oleks väga house-proud, üks meie kodudes need katused. Plus, need vöötohatis on tagatud kesta kuni 50 aastat.Metallist
Kivikatus, gofreeritud, tsingitud lehed näol on küünid, Kuurid ja muude põllumajandus- ja utility hoonete hulka aastaid. Seda tüüpi katus on odav, vastupidav, kauakestev ja lihtne paigaldada – täiuslik kasuliku rakenduse. Spektri teises otsas on vasest katuse, elegantne, arm riigi #39; s ilusaimad eluasemeid ja ühiskondlikud hooned. Graatsiline bay ja vibu windows sageli katusega ning vase joodetud on õmblused. Kasutasime sellist roofson on Billerica ja Lexington majad. Suurem avarusi katus on kaetud, kasutades selle quot; alalise-seamquot; meetod, kus üks leht liitub selle paralleelse mate kaudu blokeeringuga, veekindel õmbluse. Metallist sobib suurepäraselt lumi liikmesriigis, samuti põllumajanduse riigi maja. Õnneks saadaval toodete näol on palju valida ning tsingitud low-end ja high-end vask. Meie Milton projekti kasutasime moodustatud-in-koht, alaline-õmbluse terasest katuse workshop lisamise ning ait. Kuigi mitte nii hea kui vask, see katus oli kallis — ja ilus. On erinevaid pulbervärvitud terasest katuse quot; systemsquot; turul väga kuluefektiivse kasvutempos kuumtsingitud lehtterasest teemal. Teised on tehases ehitatud alalise-õmbluse katused, kohandatud maja või Ait ja paigaldas töövõtja katus. Nende süsteemide eeliseks on nad nõuavad fabricating matka ja saab paigaldada kvalifitseeritud töövõtja. (Olen isegi kaalub kasutades shed ehitada maine on mul üks.) Lisaks alalise-õmbluse katused, mitut tüüpi metallist vöötohatis on ka olemas. Üks, blokeeringuga tina klibu, kasutasime katusel meie Key West projekti ma pole kunagi näinud kuskil muus võtmed. Teine muudatus kaubandusest kättesaadavad kogu riigis on blokeerivad vase klibu. Sõltumata stiili valida, üldiselt õigesti paigaldatud metallist katuse peaks kestma te vähemalt 50 aastat.

Keraamika
Keraamiliste plaatide katused on leida kogu Vahemere ja Levant — ja loomulikult Florida ja California Mediterranean Revival mõjutustega arhitektuur. Barrel plaadid, keraamilised plaadid, kõige levinum meenutavad pool balloonide umbes 16 tolli pikk. Vanasti nad olid eraldi käsitsi valmistatud keritud kuju saavutada moodustavad savi üle reie ülaosa. Me tegelikult kasutatud osa käsitsi valmistatud klotsid meie Miami orkaani kahjustatud Mediterranean Revival maja renoveerimine. Ja hiljuti kasutatud kvaliteetset reproduktsiooni barrel plaadid meie West Palm Beach projekti. Plaat katused on üsna raske, nii katuse kujundamisel tuleb stout, lasti toetamiseks. Veekindluse saavutamiseks kaudu veekindel membraan, mis paigaldatakse otse katuse mantli. Seejärel savi plaadid on ette ükshaaval mördi piduriklots. Tagurpidi pööratud klotside moodustavad süvendisse, mis seejärel kaetakse plaadid paremal haigevoodis. Kogu protsess on üsna töömahukas, mis muudab on autentne plaadid katusele üsna kallis - umbes $1000 jala 10 x 10 ruudu, või umbes kolm korda standard kolme-tab klibu töö maksumust. Lisaks barrel plaadid seal on mitmeid variatsioone savist katusekive. Mõned on kujundatud nagu paks vöötohatis, mõned nagu tahvlid. Kvaliteetne klots on raske vallandati ja ei ima niiskust, mis võib luumurd paani kui külmutatud. Seega sobivad need plaadid Põhja kliimas. Kõik kõrge kvaliteediga plaat katused on kallis materjal ja paigaldus, ja nii savi plaat katused on üsna haruldane. Veel pikas perspektiivis kõige kallim võib olla on kõige odavam, sest te peaksite saada 60 – 80 aastat või isegi rohkem kokku ka paigaldatud kivi katus. Ma ei tea raske põletamisel savi roovitus, linna mereäärse mõisa mitte kaugel meie praeguse projekti Manchesteris.Steve Thomas on see vana maja hulk.

Paari:Katuse ülevaatus – lahutamatu osa maja kontrolli Järgmise:Kaitsta oma katust tormi kahju