Hiina NO1 kiviga kaetud terasest katusekivid

- Dec 08, 2017-

Katusetööd on spetsialiseerunud kaubandus!
Vali targalt!

Uus Sunlight ® kiviga kaetud terasest katusematerjalid ---- Hiina kivist kattega terasest katusekividega NO.1 , keskendume kvaliteetsetele standardtoodetele. Õppimine, loomine ja ületamine! See oli Hongkongi klient, tõi meile kivist kaetud metallist katusekivide mudelid   2002. aastal ja praegu on New Sunlight kiviga kaetud metallist katusetööstuse koostöö. Ltd juba täna saanud väljakujunenud manufactural-tehase koos kvalifitseeritud töötajatega, kes tarnivad kvaliteetset kivist kaetud metallist katusematerjalide süsteemi rohkem kui 50 riigile ja muutuvad suurim zincalume® terasest katusekivide tootjad Hiinas. Kohtades, kus kannatab planeedil mõni kõige tõsisem ilmastik, võite olla kindel, et New Sunlight® kiviga kaetud metallist katusematerjalid on palju halvemini kandnud.

  1 mussoonid Aasia riikides

Aasia riikides asuvad kinnisvaraomanikud, kodanikele tuttavad järsud põlvedelemendid. Sellises kohas, nagu Malaisia ​​ja taist, on mussoonhooajal 1000 või vihma vihma tavaliselt kahe või kolme kuu jooksul normaalne. Sellistes märgades päevades võivad isegi väikesed praod traditsioonilistel betoon- või savist katusekividel põhjustada tõsiseid sisemisi kahjustusi. See on põhjus, miks rohkem ja rohkem inimesi Malaisias tunnevad, et uus, usaldusväärne alternatiiv ja kerge New Sunlight®   kivi kaetud metallist katusekivide see on parem valik nüüd.

gallery-Bond_1.jpg

2 Desert-soojus ilm Saudis Araabias ja Aafrikas.

Põlevad päikest põlevad inimesed elavad saudis. Araabia ja Aafrika kontinendil on tõepoolest karm elu. Aeg on tõestanud, et isegi sellistes äärmuslikes tingimustes on New Sunlight® kiviga kaetud metallkatuseplaadid kindlalt elastsed. Meil ​​on palju äripartnereid saudi Araabia, mille tulemuseks on New Sunlight ® kivist kaetud terasest katusekividega plaadid, mis jäävad kauemaks ja tunduvad paremini kui traditsioonilised katuseistused. Ja ka Nigerica ja Ghana, Uganda jne on ka New Sunlight® turustusalad   kivist kaetud terasest katusekivid, kus kiviga kaetud terasest katusekivid on populaarsed ja laialdaselt aktsepteeritud.

gallery-Bond-2.jpg

Paari:kivist kaetud terasest katusetööstus ja uued tooted Järgmise:Kiviga kaetud katusekivide eelis