Hiina riiklik veekindlate hoonete ühendus läks Saksamaale osalema Euroopa katuste näitusel

- Jan 03, 2018-

Hiina riiklik veekindel ehitusühing läks Saksamaale osalema

Hiina riiklik veekindlate hoonete ühendus läks Saksamaale osalema Euroopa katuste näitusel

Kokkuvõte: Kui Saksa Klaasiprojektide Selts kutsus 31. jaanuaril juhtima Hiina riikliku veekindlate hoonete assotsiatsiooni peasekretäri Miao Yani, et osaleda Saksa puitkonstruktsioonide ja katuse ehituse näitusel (ROOF TIMBER International). Saksamaal asuvatest maailma suurimatest katuse- ja veekindlate ettevõtjate ühendustest, puidust konstruktsioonist ja katuse ehituse näitusest, Hiina veekindlast tööstusest meelitatakse Hiinale keskenduma rohkem ettevõtteid.

Kui Saksa Klaasiprojektide Selts kutsus 31. jaanuaril juhtima Hiina riikliku veekindlate hoonete assotsiatsiooni peasekretäri Miao Yani, et osaleda Saksa puitkonstruktsioonide ja katuse ehituse näitusel (ROOF TIMBER International).

Näitus toimus Stuttgartis, Saksamaal, neljapäevane väljapanekupindala, mille maht oli ca 70 000 ruutmeetrit, kuni 600 eksponenti, näitus katab kaldus katuse, lamekatuste tehnoloogia, päikeseenergia tehnoloogia, kiviga kaetud metallkate , veesüsteem, ehitus tööriistad, ehitusriided, ehitusohutusvarustus jne

Saksamaal asuvatest maailma suurimatest kivist kaetud metallist katuse- ja veekindlate äriühendustega, puitkonstruktsioonide ja katuse ehituse näitusest, Hiina veekindlast tööstusest meelitatakse Hiinale keskenduma rohkem ettevõtteid. 35 ettevõtet väljendasid lootust, et Hiina Riiklik Veekindlate Ehitusühing ja rahvusvahelised katus- ja hoonete veekindluse tehnoloogia näitusplatvorm koos Hiina veekindlate firmade ja agentidega sooviksid rohkem Hiina turule ja rahvusvahelistele katusematerjalidele ja hoonete veekindluse tehnoloogia näitustele seotud teabele. kontakt ja laiendage koostööd.

Näituse ajal oli Miao Yani peasekretär, kes juhtis personali külastama peamisi eksponente, sealhulgas 38 eksponenti, väljendas suurt huvi rahvusvaheliste katusematerjalide ja hoonete veekindluse tehnoloogia näituseni, vahetas visiitkaarte Assotsiatsiooniga ja loodas luua pikaajalisi koostöösuhted.

Selle näituse kaudu saab tutvuda uute tehnoloogiatega, mõista rahvusvahelist katusetööd ning süvendada rahvusvahelist vahetust ja rahuldust.

mida redigeerib Hiina kiviga kaetud teraskatus

stone coated metal roof tile .JPG


E-post: eva@newsunlight.net

Tel: + 86-757-63228326

Mobiiltelefon & WhatsApp: + 86-15814369834

Skype: eva@newsunlight.net


Paari:KIVISELDATUD STEELI ROOF Ehitusmeetodid ja sammud / ettevaatusabinõud Järgmise:kivist kaetud teraskatus Hiina ja Aafrikast