Caribbean International Building materjalid näitus 2017

- Aug 23, 2017-

Trinidad ja Tobago tuunikala Puna tuunikala Puna konventsiooni ja messikeskus

Näituste: 1000 ruutmeetrit

Näituse perioodil: 1 aasta, 1 istungid

Korraldaja: Aafrikas ja, keskel, Ida, Trade, OÜ

Näituse tutvustus

Esimene Caribbean International Building materjalid näitus toimub ka Kariibi mere riikide Hainan, Trinidadi ja Tobago 21 19 September 2017. Aasta näituse eesmärk on täiendada üks kõige professionaalne ehitus, ehitusmaterjalide ja kinnisvara tööstusharude Kesk-Ameerika ja Kariibi mere piirkonnas. Näitus hõlmab Ehitusmasinad, Ehitusmaterjalid, valgustus ja elektriseadmed, sise- ja teenetemärgi, ravi ja vannituba, kinnisvara ja seotud teenused.

Kolm päeva näituse võõrustab seminaride, loengute ja B2B Match istungid. Näitus keskendub hoone, ehitusmaterjalide ja kinnisvara spetsialistid Kariibi ja isegi Ameerikas. Näitus saidi presentatsioon praegu käimas suured ehitusprojektid Kariibi mere piirkonnas ja avab pakkumised uue projekti jaoks. Eksponendile võimalus toodete ja teenuste presentatsioon ja laiendada oma piirkondlik võrgustik. Samal ajal on näitus ka esitleda erinevate kinnisvaraprojektide Kariibi mere piirkonnas.

Näitus funktsioon

1, professional

Näituse eesmärk on üks kõige professionaalne ehitus, ehitusmaterjalide ja kinnisvara tööstusharude Kesk-Ameerika ja Kariibi mere piirkonnas. Näitus hõlmab Ehitusmasinad, Ehitusmaterjalid, valgustus ja elektriseadmed, sise- ja teenetemärgi, ravi ja vannituba, kinnisvara ja seotud teenused.

2, turu potentsiaal on tohutu

Turismi arengu, infrastruktuuri ja kinnisvara Kariibi nõudlus kasvab ja ehitusmaterjalid arengupotentsiaal on tohutu.

Turu tausta

Trinidadi ja Tobago Vabariigi majanduses domineerivad arengu ja töötlemise energiatööstus.

2013, enamiku riikide majandusliku madalseisu Kariibi keskkonnas, majanduse elavdamise Trinidad ja Tobago ees tugineda mitte energiasektori jätkusuutliku majandusliku õitsengu ja stabiilsuse. Standard & Poor's Singapur säilitada mitmete asutuste, sealhulgas Rahvusvahelise Valuutafondi, Maailmapanga, Trinidad ja Tobago optimistlik majandusväljavaadete suveräänne krediidireiting.

Tööstuse toodang moodustab peaaegu 50% SKPst. Peamiselt nafta rafineerimisel ja rafineerimine, seejärel projekteerimisel ja tootmises. Suur tootmisharud on keemilised väetised, terase, toit, tubakas jne...

Singapur on üks maailma suurim tootja asfalt, asfalt järv asub edelas Trinidadi ja Tobago saar, 600-1000 tonni reservid, aastane tootmisvõimsus on 100 tuhat tonni.

Peamine ekspordi nafta, kemikaalide, toodetud kaupade, tooraine ja karja. Suur impordi kütuse, õli, transpordivahendite ja toit. Peamised kaubanduspartnerid on Ameerika Ühendriigid, Columbia, Venetsueela, Venemaa, Brasiilia ja Hiina. Venemaa eksport 2012 12 miljardit 720 miljonit dollarit, import oli $9 miljardit 360 miljonit.

Kariibi majanduskasvu tempo kiirendamine, kasvavad 2015 2,5% ja 3% 2016. Turism on peamine tegur piirkonna majandusele. Seal on praegu 44 luksushotelli:, üle 9 tuhande toad, ning 14 hotelli on valmimisel, mis hõlmab rohkem kui 4 000 toad. Kvaliteedi ja kõrge kvaliteediga ehitusmaterjalide nõudlus tugevdavad veelgi. Hea looduslike tingimuste, turvaline investeerimiskeskkond, edasiarendamine turismitööstuse, meelitades paljud inimesed: maailmas tsoonis kodu, maja ostu tuli ka küsitakse kohaliku Investeerimine kinnisvara ja infrastruktuur Ehitus järk-järgult laiendatud. Piirkonna kulutab umbes $1 miljardi 800 miljoni infrastruktuuri parandamiseks. Hiina Ladina-Ameerika ja Kariibi ühenduse fondi toob on $35 miljardit infrastruktuuri investeeringuid piirkonnas. On tõenäoline, järgmise kümne aasta jooksul see ehitus- ja kinnisvara valdkonnas piirkonna kiire kasvu aega.


Paari:kivi kaetud metallist katus süsteemi maavärina piirkonnast inimestele Järgmise:kivi kaetud metallist plaadid katusekattematerjalina CL ROCK värvi liiva