Ostes uue katuse ja saada oma raha väärt

- Jun 25, 2016-

Osta uus katus ja oma raha #39; s väärt

Riigi katuste Contractors Assotsiatsiooni (NRCA) on hea meel pakkuda teile seda teavet meie käimasolevaid jõupingutusi, kodu ja ehituse omanikud katuste ja katusefermid töövõtjate harida.

Loodame, et see teave teeb teile rohkem informeeritud tarbija ja kui saabub aeg, smart katuse süsteemi ostja.

Uus katus süsteem on suur investeering. Soovime aidata teil saada katus kvaliteedisüsteemi õiglase hinnaga professionaalne katuste töövõtja.

William A. Good, CAE
Asepresident
Riigi katuste Contractors Assotsiatsiooni

Katuse osad

Kõik järskudel nõlvadel katuse süsteemid (st, katused ja jalamil 25% või rohkem) on viis põhikomponenti

 1. Katusekatete:vöötohatis, plaatide, kiltkivi või metallist ja underlayment mis kaitsevad pudelikaelasildil ilm.

 2. Mantli:plaadid või lehed materjale, mis kinnituvad katuse sarikad katta maja või hoone.

 3. Katusekonstruktsiooni:sarikad ja fermid ehitatud pudelikaelasildil toetamiseks.

 4. Vilgub:leht metallist või muust materjalist, mis on paigaldatud katuse süsteemi #39; s erinevate liigeste ja orud, et vältida vee.

 5. Drenaaž:a katuse süsteemi #39; s funktsioone nagu kuju, kalle ja kujundus oma võimet mõjutada ülevaate vett.

Click to view larger illustration

Parim katus süsteem

On mitmeid asju arutada valides uue katuse süsteemi. Loomulikult, kulu ja vastupidavuse pea nimekirja, kuid esteetika ja arhitektuuri stiili on oluline, liiga. Õige katuse süsteem oma kodu või hoone on üks, mis tasakaalustab need viis kaalutlused. Järgmised katusematerjalid on levinud järskudel nõlvadel struktuurid.

BituumensindelValdav osa USA järskudel nõlvadel katuste turul ja kas saab suurendada mahetoidu või Klaasplast materjalid. Kuigi orgaaniliste viltmaterjalid tugevdatud bituumensindel on juba palju pikem, tugevdatud klaaskiust tooted nüüd domineerivad turul.
Orgaaniline vöötohatis

tselluloosi kiud koosnevad (näiteks puit) aluse, mis on küllastatud asfalt ja kaetud värvitud mineraalse graanulid.

Klaasplast vöötohatis

koosnevad klaaskiud riiet, ülemised ja alumised kihid asfalt ja mineraalse graanulid.

Bituumensindel #39; tulekahju takistite, nagu kõige muu Katusekattematerjalid on kategoriseeritud klass A, B või c klass A tähendab kõige tule-vastupidav; Klasside B ja C tähistavad vähem tulepüsivus. Üldiselt enamik klaaskiud vöötohatis on A-klassi tulekahju reitingud ja Viimane orgaaniline vöötohatis on C-klassi reitingud.

Klibu nr 39, te tugevdamine on vähe mõju oma välimust. Orgaanilise ja Klaasplast tooted on saadaval lamineeritud pakkuda tekstureeritud välimus (arhitektuuri) klassi. Tsingi või vase kaetud keraamiliste graanulid saab kohaldada ka orgaaniliste või Klaasplast toodete kaitseks vetikate rünnata, soe, niiske osa Ameerika Ühendriikides levinud probleem. Mõlemat tüüpi vöötohatis ka on saadaval erinevaid värve.

Sõltumata tugevdavad tüüp ja ilme, asfalt vöötohatis #39; füüsikalised omadused erinevad oluliselt. Bituumensindel paigaldamisel NRCA soovitab kasutada vöötohatis, vastavad American Society for Testing and materjali (ASTM) standardite-ASTM D 225 orgaaniliste vöötohatis ja ASTM D 3462 klaaskiud vöötohatis. Nende standardite asutusesisese koostis ja füüsikalised omadused bituumensindel; nende standardite täitmist kõik bituumensindel turul. Kui klibu toode vastab ühele neist standarditest, tavaliselt märgitakse tootja #39; s toote kirjanduse ja sertifitseerimistähis.

Puidust katusesindlid ja katuselaastudon valmistatud cedar, redwood, southern pine ja teised metsas; oma loodusliku ilme on populaarne California, Loode- ja Midwest osa. Puidust katusesindlid on machinesawn; katuselaastud on käsitsi valmistatud ja tugevam. Punkt kaaluda: mõned kohalikud ehitusnormide õigusmeetmetest puidust katusesindlid ja katuselaastud, kuna ollakse mures tulekaitse. Paljud puidust katusesindlid ja katuselaastud on ainult C-klassi tulekahju või üldse ei ole hinnangute järgi. Siiski A-klassi tulekahju reitingud on saadaval teatud puidust klibu tooteid, mis sisaldavad tehases lisatud, tulekindlat ravi.

Plaatide-savist või betoonist — on vastupidav katusekattematerjal. Missioon ja Hispaania stiilis ümmargune ülaosaga plaate kasutatakse laialdaselt Edela ja Florida ja korter stiile on ka kättesaadavad, et Prantsuse ja inglise välimus. Plaat on saadaval erinevaid värve ja lõpeb. Plaat on raske. Kui teist tüüpi katuse süsteemi asendamiseks plaatide, peate veenduge, et struktuur toetab koormus.

KiltkiviAmeerika Ühendriigid Vermont, New York, Pennsylvania ja Virginia on suurepärane. See on saadaval erinevates värvides ja klassidesse, sõltuvalt päritolust. Kaaluda peaaegu hävimatu, see on siiski kallim kui muud katusematerjalid. Lisaks nõuab kohaldatav eriline oskus ja kogemus. Paljud vana kodu, eriti Kirde, ikka on kaitstud selle pikaajalise katusematerjalina.

Metallist, peamiselt mõelnud kui madala-kalle katusekattematerjal, on osutunud katuste alternatiiv kodu ja hoone omanikud on järskudel nõlvadel katused. On kahte tüüpi metallist katusematerjalid: plaadid ja vöötohatis. Palju metallist paneeli kuju ja koosseisud on olemas. Metallist vöötohatis on tavaliselt mõeldud simuleerida traditsiooniline katusekatete puidust laaste, vöötohatis ja plaatide. Lisaks metallist katuse #39; s pikaealisus, metallist vöötohatis on suhteliselt kerge, on suurem vastupanuvõimet ebasoodsate ilmastikuolude ja võib olla esteetiliselt meeldiv. Mõned on A-klassi tulekahju reitingud.

Sünteetiline katusematerjalidsimuleerida erinevaid traditsioonilisi katusekatete, näiteks kiltkivi ja puidust katusesindlid ja katuselaastud. Aga nad ei ole tingimata samad omadused.

Enne ostuotsuse tegemist NRCA soovitab, et vaadata täissuuruses proovid kavandatava toote kui ka tootja #39; brošüürid. Samuti on hea mõte külastada konkreetse toote katusega hoone.

Ventilatsioon ja soojustus on oluline

Üks tähtsamaid tegureid on katuse süsteemi vastupidavus on korralik ventilatsioon. Magamislavatsi pindala koguneda, soojuse ja niiskuse ja ühendada, et põhjustada sarikad ja mantli mädanema, vöötohatis karkassi ja soojustuse kaotada selle tõhusust.

Seetõttu on oluline kunagi plokk maha katuse ventilatsioon, nagu louvers, ridge tuulutusavade või tuulekasti tuulutusavad, talvel allikad. Nõuetekohase katusealune ventilatsioon aitab vältida niiskuse põhjustatud kahjustuste, suurendada katuse materjali elu, vähendada energiatarbimist ja parandada mugavuse tase allpool pööningu toad.

Lisaks vabas õhus, isolatsioon mängib võtmerolli nõuetekohase katusealune ventilatsioon. Ideaalne pööning on:

 • Lünk-free kiht soojustus pööningu põranda alla maja kaitsmiseks kuumuse kasumi või kahjumi

 • Auru aeglusti isolatsioon ja lae kõrval peatus niiskuse tõus arvesse pööningul

 • Piisavalt avatud, ventileeritud ruume, mis võimaldab õhu matult sisse ja välja.

 • Vähemalt 1 toll vahel soojustamine ja katuse mantli.

Nõuetekohase katusealune ventilatsioon võib väga erinevad suuresti, sõltuvalt Ameerika Ühendriikidele, kus kodu või hoone asub, samuti struktuur #39; s tingimused, nagu päike, vari ja niiskuse kohta. Siiski üldventilatsioon valem põhineb pööningul laiusest. NRCA soovitab vähemalt 1 ruutmeetril iga pööningupõrandal 150 ruutmeetrit vaba vent ala — koos tuulutusavade paigutatud proportsionaalselt räästa (nt inimesed) ja kell või harja.

Isegi katused on vaenlasi

Katuse süsteem #39; s jõudlust mõjutavad paljud tegurid. Teades järgmise aitavad teha teadlikke katuse süsteemi osta otsused:

 • Päike:Soojuse ja ultraviolettkiirguse põhjustada Katusekattematerjalid halveneb aja jooksul. Halvenemine võib tekkida kiiremini Põhja või lõuna poole.

 • Rain:Kui vett saab alla vöötohatis, värinad või muu Katusekattematerjalid, see võib töötada oma tee katuse tekile ja põhjustada katusekonstruktsiooni mädanema. Eest niiskus soodustab hallituse ja mäda mujal maja, sh seinad, laed, soojustamine ja elektrisüsteemid.

 • Tuul:Tugev tuul võib tühistada vöötohatis #39; serva (või muu Katusekattematerjalid), ning vee- ja praht all. Väga tugev tuul võib põhjustada ulatuslikke kahjustusi.

 • Lumi ja jää:Sageli lume sulamise jäätub katuse #39; s ülendi, kus on jahedam, mis moodustavad jäätamm. See blokeerib korralik äravool sisse vihmaveerennid. Vesi toetab õiguste (vöötohatis või muu Katusekattematerjalid) ja seeps sisemusse. Sulatada ajal varases etapis, vihmaveerennid ja downspouts saab täita jääd esimesena ja kahjustatud või isegi kiskuda maja või hoone.

 • Kondensatsiooni:Kondensatsioon võib tuleneda buildup suhteliselt soe ja niiskust koormatud õhku. Niiskust halvasti ventileeritud pööningul soodustab puidu mantli- ja sarikad, võimaluse korral hävitada katusekonstruktsiooni lagunemine. Piisavalt pööningul ventilatsiooni saavutamiseks paigaldamine suurem või täiendav tuulutusavade ja aitab leevendada probleeme, sest pööningu õhutemperatuur on lähemal välisõhu temperatuur.

 • Sammal ja vetikad:Moss kasvavad niiske puidust katusesindlid ja katuselaastud. Kui see kasvab, moss hoiab rohkem niiskust katuse süsteem #39; s pinnale, põhjustades mäda. Peale sambla juured ka saab tööd jõuavad puit teki ja struktuuri. Vetikate kasvab ka puidust või asfalt shingle katuse süsteemide niiske, varjutatud valdkondades. Lisaks luua must-roheline peits, vetikate võib säilitada niiskust, põhjustab mädanemist ja halvenemist. Puud ja põõsad peavad olema lõigatud eemal elamutele ja kõrvaldada niiske, varjutatud alad ja vihmaveetorude tuleb hoida puhtana, et tagada hea drenaaž.

 • Puud ja lehed:Puude oksad, mis puudutamine katuse scratch ja rebida Katusekattematerjalid, kui oksad on puhutud tuulega. Langevad oksad: ulatuvatest puud võib kahjustada või isegi punktsioon, vöötohatis ja muu Katusekattematerjalid. Lehed katuse süsteemi #39; s pinna säilitada niiskust ja põhjustada vihmaveetorude blokeerida äravoolu mäda ja lehed.

 • Kadunud või rebenenud vöötohatis:Katuse süsteemi #39; võti s on täielik kaitse. Kui vöötohatis puuduvad või välja rebitud, katusekonstruktsiooni ja kodu või hoone sisemus on tundlikud vee kahju ja mäda. Probleem on tõenäoliselt levimise lähedal vöötohatis ka on ripitud kergesti või puhutud kaugusel. Kadunud või rebenenud vöötohatis juuni kiiresti.

 • Klibu halvenemine:Kui vöötohatis on vanad ja kulunud, nad curl, jagada ja kaota nende hüdroisolatsioon tõhusust. Nõrgenenud vöötohatis kergesti on kallutanud, rebenenud või tuul puhanguti kaotada. Lõpptulemus on struktuurne mäda ja interjööri kahju. Kulunud katuse süsteemi vaid saab hullem koos-see tuleks kiiresti asendada.

 • Vilkuv halvenemine:Paljud nähtava katus lekib on tõesti vilkuv lekkeid. Ilma hea, tihedad flashings korstnad, lõõrid, katuseaknad ja seina/laekonks nende ümber, vesi ei pääse kodu või hoone ja põhjustada kahju seinad, laed, isolatsiooni ja elektrisüsteemid. Flashings tuleb kontrollida kaks korda aastas katuse ülevaatus ja vihmaveerennid puhastamine.

Töövõtja valimine

Osta uus katus süsteem on oluline investeering. Enne kui sa oma raha, õppida, kuidas hinnata katusefermid töövõtjate aega veeta. Sa nõuaksid töötamine professionaalne katuste töövõtja. NRCA tahab teid aidata saan sellist tulemust ootate — katuse kvaliteedisüsteemi õiglase hinnaga. Kõik katusefermid töövõtjate pole samasugused ja NRCA soovitab, et te prequalify katusefermid töövõtjate saada tööd teinud õige esmakordselt. Järgmiste juhiste abil saate valida professionaalne:

 • Sisse alaline äri, telefoni number, maksukohustuslase number ja vajaduse korral tegevusloas.

 • Don #39; t katuste töövõtja Küsi tõend kindlustuse. Tegelikult nõuab nähes hisliability katvuse ja töötajate #39; hüvitise sertifikaadid. (USA töötajate nr 39, hüvitisi õigusaktide erineda riigi poolt. Tutvuda oma riigi #39; s õigus kindlaks määrata töötajate #39; hüvitise kindlustusnõuded.) Veenduge, et coverages on tegelikult läbi töö. Paljud ehitustöödeks ja omanikud on lohistatud seotud kindlustamata katusefermid töövõtjate ringkonnakohtult. Samuti, kui töövõtja ei ole korralikult kindlustatud, te võib õnnetusi, mis toimuvad kinnistul.

 • Kontrollige, kui töövõtja katus on nõuetekohaselt litsentseeritud või maandatud. Mõned riigid on konkreetse litsentsimisnõuded ja teised mitte. See teave on riigi #39; s osakond Professional määruse või litsentsimise juhatuse.

 • Veenduge, et töövõtja on finantsiliselt stabiilne. Professionaalne katuste töövõtja võib anda praeguse finants teavet oma firma.

 • Otsi ettevõtte kliendid ja lõpetatud projektide nimekirja tõestatud tulemusi. Helistada need kliendid välja selgitada, kas nad on rahul.

 • Detailne, kirjaliku ettepaneku nõuda ja kindlaks taotluse täielikku kirjeldust, töö- ja tehnilised kirjeldused, sealhulgas Orienteeruv algus- ja lõppkuupäev kuupäevad ja maksmise kord.

 • On töövõtja, millega oma firma on litsentseeritud või heakskiidetud aplikaator katuste tootjate nimekirja. Enamik katuse süsteemid vajavad erilist rakenduste kogemus, et saavutada püsiv kvaliteet.

 • On selgitada tema projekti järelevalve ja kvaliteedikontrolli menetlused töövõtja. Taotleda isik, kes vastutab teie projekti, kui palju töötajaid on nõutav ja eeldatav valmimise aeg nimi.

 • Kontrollige, kas töövõtja on iga riigi ettevõtjate ühendust, nagu NRCA liige. Ametiliidud liikmena näitab pühendumust professionaalsust.

 • Helistage oma kohaliku Better Business Bureau või osakonna Professional määruse vastu töövõtja esitatud võimalike kaebuste kontrollimiseks.

 • Hoolikalt lugeda ja mõista kõik Katusetööd garantiid pakub ja olge mis oleks tühine.

 • Vali firma pühendunud töötajate ohutuse ja haridus. Küsi töövõtja mis tüüpi ta pakub oma töötajatele ja mis väljaõppe tootmisharu haridusprogrammid, nad on osalenud. Parim katus töövõtja on ainult nii hea kui paigaldada katuse süsteemi töötajad.

 • Hoida terve skeptitsismi Alghind. Kui see kõlab liiga hea et olla tõsi, see tõenäoliselt on. Paljud fly-by-night töövõtjad #39; alla omahinna pakkumisi tundub atraktiivne, kuid need töövõtjad sageli on kindlustamata ja teha enda maksumust. Pea meeles, et hind on ainult üks katus töövõtja valiku kriteeriumid. Professionaalsus, kogemus ja töö ka tuleks kaaluda tugevalt oma otsust.

Korduma kippuvatele küsimustele

K:Kuidas ära tunda kodu omanik kui katuse süsteem on probleeme?

RE:Sageli katuse süsteemi probleemid avastatakse pärast lekib või muu tõsise kahju tekkimise. (Kaks korda aastas) perioodilise inspekteerimise sageli võib paljastada krakitud, kooldunud või puudub vöötohatis; lahtised õmblused ja kulunud flashings; liigne pinna graanulid kogunemist ja vihmaveetorude, downspouts; ja muid nähtavaid katuse süsteemiprobleeme. Siseruumides, vaadata krakitud värvi, värvitud Kipsplaat ja koorimine tapeet märke kahjustatud katuse valdkondades.

K:Millised on minu Valikud, kui ma otsustan reroof?

RE:Teil on kaks võimalust: valige täielik asendamine katuse süsteemi hõlmavate ärarebitavad olemasoleva katuse süsteemi, või uuesti katta olemasoleva katuse süsteemi, mis hõlmab ainult uue katuse süsteemi paigaldamine. Kui te #39; ve oli juba üks uuesti katta teie arvutisse installitud algne katus, kontrollige professionaalne katuste lepingupartneriga. Paljudel juhtudel on vajalik üld-kood võimaldavad ainult ühe katuse süsteemi uuesti katta enne täielik asendamine.

K:Minu katus lekib. Vaja on see asendatud täiesti?

RE:Mitte tingimata. Lekked võivad tuleneda flashings, mis on tulnud lahti või kahjustatud katuse süsteemi osa. Täielik katuse rikke, kuid üldiselt on pöördumatu ja vale paigaldamine või materjalidele või katuse paigaldus on kodu või hoone puhul.

K:Teha töö ise?

RE:Suurem osa tööst ei tohiks teha ise. Professionaalne katusefermid töövõtjate koolitatakse ohutult ja tõhusalt parandada või asendada katusepaneeli. Võivad kahjustada katuse süsteemi vale katuste tehnika kasutamisega ja tõsiselt vigastada ennast langedes välja või läbi katuse.

Hooldus kodus ja hoone omanikud tuleks piirata kontrollimise katusepaneeli sügisel ja kevadel kontrollida, mõranenud või curling vöötohatis valmistatud ja vihmaveetorude puhastamine täis surnud lehed ja muu praht. Kui katuse süsteemi peab ise kontrollima, kasutage varustatud kummist ohutuse jalad kindlalt toestatud või seotud välja redel. Kanda kummist baseeruv kingad ja redel (ja katuse süsteem välja), kui võimalik.

K:Kui kaua ma oodata minu katuse süsteemi viimase?

RE:Enamik uue katuse süsteemid on kasulik teenuse osutamiseks umbes 20 aastat. Mõned katuse tüüpi, kiltkivi, savi plaatide ja teatud (nt vask) süsteemid, saad kauem.

Süsteemi tegelik katuse eluiga määratakse kindlaks mitmed tegurid, sealhulgas kohalikke kliima- ja keskkonnatingimusi, õige hoone ja katuse projekteerimine, materjali kvaliteet ja sobivus, nõuetekohast rakendamist ning piisava katuse hooldus.

Katuste toote tootjad pakuvad mitmesuguseid garantiisid oma toodetele. Võtke lähemalt, et näha mis kohustused nende garantiidega ja rahaliste kohustuste tootjad endale kui oma tooted ei jõua eeldatava eluea.

K:Mida uus katus süsteem maksab?

RE:Uue katuse süsteemi hind erinev, sõltudes selliseid asju nagu materjalid, töö, kodu või hoone, kodu või hoone, kohaliku tööjõu hinnad ja aeg aastas. Katuse süsteemi mõistlik hinna saamiseks saada kolm või neli ettepanekut Lugupeetud töövõtjad teie piirkonnas. Pidage meeles, et hind on ainult üks tegur, ja see peab olema tasakaalus materjale ja töö kvaliteeti.

Iga katusematerjalina on erineva kvaliteediga ja vastavad hinnad. On ka erinevaid stiile ja kujundeid. Teil on vaja vaadata tootevaliku ja teha valik vastavalt teie eelarve ja vajadustele.

Osteopaatide katus on erineva ja viimistletud. Nõuda töövõtja, kes on pühendunud kvaliteetset tööd.

K:Kuidas ma kindlaks oma katuste aastakulu?

RE:Katuste võimalusi kaaludes võib aidata järgmise valemi:

Kokku maksumus (materjalid ja töö) ÷ katuse süsteemi eluiga (aastates) = aastakulu katus


Võite olla kindlad tingimused


Tekk/mantli:Pind, tavaliselt vineeri või orienteeritud kihtidega plaadid (OSB), millele kohaldatakse Katusekattematerjalid.

Uuk:Väike ehitise projekteerimine kaldus katus, tavaliselt koos aknaga.

DormerTilguti serv:On L-kujuline ribad (tavaliselt metallist) paigaldatud katuse serva järgi nõrguda äravoolust vesi selge tekil, räästa ja vooder.

Katuseräästa:Horisontaalne luugi kaldus katus.

EaveSidekirmega:Korter juhatuse, lindi või nägu aadressil hoidla karniisini #39; s servast.

Vilt/underlayment:Lehte (ehk tõrva paberi) Asfaldi küllastunud materjali kasutada teisese kiht kaitse Külastajate arvustused.

Tulekahju Reiting:Tulekahju takistite erinevate materjalide klassifitseerimise süsteem. Katusematerjalid on hinnatud klass A, B või C, A-klassi materjal kõrgeima tulekindlustoimivuse struktuuri väljastpoolt pärit.

Vilgub:Metallitükid kasutatakse vee ümber ristmik või projektsioon seintest katuse süsteemis, nagu vent torud, korstnad, orud ja liigesed välisseintele.

FlashingLouvers:Võrkpõrand ventileerida ruumi katuse alla viil või tuulekasti (räästa alaosa) installitud seadmete teki ja võrdsustada õhu temperatuuri ja niiskust.

LouversOrienteeritud kihtidega (plaadid OSB):Teki katusepaneelide (4 poolt 8 jalga) kitsas bitti puidust valmistatud ja paigaldatud pikuti ja risti kihtidena koos vaik liimi. Sageli kasutatakse OSB vineeri lehtede asendajana.

Läbiviigud:Ventiilid, torud, korstnad, suitsutorud-midagi, mis tungib Külastajate arvustused.

Sarikad:Täiendavad raamimine, mille külge on Külastajate arvustused.

RaftersRake:Kaldega katus üle seina serva.

RakeRidge:Kahest sirgest kaldus katus pindade ülemise serva.

Mantli:Lauad või lehtmaterjalid, mis kinnituvad sarikate katmiseks maja või hoone.

Kalle:Mõõdetud tõus iga 12 tolli, horisontaalne käivitada tolli: katuse kalle 4--12 tõuseb 4 tolli horisontaalkaugus iga suu.

SlopeVäljak:Ühise katuse pindala mõõtmisel. Ühe ruudu on 100 ruutjalga (10 järgi 10 meetrit).

Puntras:Projekteeritud komponendid, mis täiendavad sarikad palju uuem kodud ja hooned. Fermid on mõeldud konkreetsete rakenduste ja seda ei saa lõigata ega muuta.

Valley:Kaks kaldus katuse pinda ja moodustatud nurk.

ValleyAuru aeglusti:Materjali veeauru läbi seina või katuse süsteemi liikumise piiramiseks.


Paari:Kodu remodelleerumist väljaminekuid Järgmise:2. ohjeldada kaebus kodu remodelleerumist projekte