Hoonestatud katus: Liike, plusse rakendused

- Nov 28, 2016-

Hoonestatud katus

Hoonestatud katus on populaarseim materjal madala-kallekatused. Hoonestatud roofingis koosneb mitmest kihist bituumen surfacesand valmis üles kokku kiht või kate. Tehtud hoonestatud tooted sisaldavad rigidinsulationlayer hoonestatud katuste osana. Riie või kihid on ehitatud katus kasutada nimetatakse kiht lehed. Need lehed on tavaliselt tugevdatud klaaskiust matid või orgaaniliste matid, sõltuvalt nende kohaldamist.

Kiht lehed on tavaliselt toodetud standard suurus umbes 36 tolli lai.

Tüüpi hoonestatudKatusetööd

Seal on mitut liiki ehitatud uproofing alternativesfor kasutamist. Muud liiki hoonestatud katused on rajanud (kuum või külm), sile asfalt ja ballastiga asfalt üles ehitatud. Levinud hoonestatud Katusesüsteemid bituumen materjal on asfalt, kivisöetõrva või külma kohaldada liim. Katte ja on ehitatud katus kasutatavad materjalid on väga erinevad ja sõltuvad täielikult oma projekti ja eelarve. Ballastiga Asfaldi kasutab regulaarsemalt kui varem, sest see võib pakkuda suurepäraseid viimistlus pinnale ja selle materjal on betterfire retardantagent.

Lisaks on külma ehitatud katus, mis asemel kuum asfalt selle kohaldamiseks võib pritsida või kohaldada on käsn. See ei ole toksilised aurud rakendamisel ja on parem forenvironmentallysensitive projektid.

Külm ehitatud üles ei sõltu ilmastiku ja see on parema tulemuse kui kuum hoonestatud katus.

Plusse ja miinuseid hoonestatud katus

Need on mõned hoonestatud katused kasutamise eelised:

  • See annab suurepärase hüdroisolatsiooni kaitse.

  • Hoonestatud katus pakub UV kaitset.

  • Madala hooldus

  • See kestab kauem ilma inclemency.

  • Kruus või mineraalid saab katte materjal

  • Low-Life maksab hooldus

Protsessi on siiski mõned puudused, näiteks:

  • Aeglasem paigaldus

  • Oht fumesand aurude installimisel

  • Suurem paigaldamise kulud

  • Tuule- ja vee kahju suhtes

Kuidas remontHoonestatud katus

Ehitatud-up katused kahjustuda, kui aja möödudes ja õige hooldus tuleks taastada nendes valdkondades. Siin on mõned kõige levinumate probleemide hoonestatud katuste rakendustega:

Remont avatud vuugid

Avatud vuugid remont kindlasti lisada mõned tsemendi alusel avatud õmbluse ja veenduge, et hoidke seda all, nii et see on võimalk aluspinna. kui see doesnand #39; t töö, suur tükk vildist lõigatud ja küünte alla üle avatud ühine. Kindel küüned ja panna mõned tsemendi küüned üle. Mõned kruus jagunevad tsement ja lase kuivada.

Remont väikesed villid

Väike blisters saab kergesti parandada. Noaga lõigata ja lastakse sel kuivada. Kui top kihid on niiske, hoida vähendades kuni oled jõudnud kuiv kiht.

On viltmaterjalid eemaldada ja paigaldada uus Vilt ala. Kandke asfalt ja kaetakse puru ala. Kui puru puuduvad saate vedelad katted peal remonditud ala.

Undulations

Remont hoonestatud katuste undulations, lihtsalt lisada kihid Lisaks ala tasandil. Veenduge, et substraat on heades tingimustes enne jätkamist.

Praod

Kui teil on pragusid asfaltkatte, siis peaks olema lihtne lahendus. Alustada bycleaning kruusa ja prahti. Kohaldada mantel Asfaldi tsementi ala ja installida mõned katuste valdkonnas tunda. Veenduge, et on vähemalt 4 tolli kattuvad tagada, et praegu hõlmavad ala. Korrake toimingut uuesti ja kanna on lõplik Asfaldi tsementi. Kohaldada kruusa peal tsement.


Paari:Katuse parandamise tähtsust pikas perspektiivis Järgmise:Valige õiguse hoone inspektorid