Parim Online kalkulaatorid plaatide, katus, vooder ja letid

- Jul 30, 2016-

Viimati online calculatorsfor kodu remodeling - letid, plaatimistööd, katuste, vooder--on loll nagu tellis.

Nad teevad arvutusi, et Põhikool-aastane poeg saab teha peas. Nad on vähem kui kasulik, sest nad turustavad come-ons sulle kindla toote ostma.

Siiski on mõned suurepäraseid.

1. parim paanimine Kalkulaator: Soojalt Sinu

Plaatimis kalkulaatori on parim olen näinud siiani. Edu põhjuseks on, et see on Flash-põhine. Kui et ei #39; t tähenda midagi teile (ja peaks põhjust), pea meeles, et Flash-põhine kalkulaatorid võimaldavad rohkem visuaalne, graafiline esitus yourtiling paigutus. Nii, asemel numbrid ühendada vorme saad teha rohkem füüsilist asja, mis liigub kursor lohistades seinad.

Koos kõik kalkulaatorid, esineb selles üks pistik toote. Sel juhul toode on soojalt sinu, särav heatingthat paigaldab paani alla. Toote pistik pole #39; t liiga pealetükkiv ja see ei #39; t tule kuni lõpuni.

Kohutav asi on, et aasta jooksul kuna see tuli välja, nad on teinud täpselt null parandusi seda.

Soojalt läbi sinu plaatide kalkulaator

2. parim katus Kalkulaator: New England metallist katuse

Te #39; re kitsikuses leida hea online katuste kalkulaator, mis annab hinna hinnanguline. Enamik kalkulaatorid peatu ruutjalgades, karda Julgeb hinna hinnanguline hirmutav maailmas.

Kuid New England metallist katuse #39; s kalkulaator vägevalt püüab peg dollar ligikaudne oma katuste töö, sealhulgas pisar välja vana katuse. Märkus: see ei ole justinclude kivikatus; See hõlmab ka komposiit, puit/cedar, Hispaania plaatide ja muude korduvalt materjalidest, sh metallist.

Üks negatiivne külg on, et online kalkulaatori abil saate sisestada täpne katuse kalle. Katuse pitchdoes on väga reaalne määravaks hind. Minu võtma selles küsimuses aga et enamik majaomanikke ei saa katuse või pööningu mõõta pigi ja lihtsalt guesstimate niikuinii. Nii et see kalkulaator nr 39, te korter, madal, Keskmine, järsk, jne pigi nimetuste töö just trahvi.

Firma tundub olevat kalkulaatori peal ja leidsin, et nad uuendanud ainult paar kuud tagasi.

New England metallist katuse katuste Online Kalkulaator

3. parim vooder Kalkulaator: jalaotsad

Ütlen quot; bestquot; reservatsioonidega sest Ihave veel tõesti hea online vooder kalkulaator leidmiseks. Vahepeal on see üks teha.

Mulle meeldib on see, et see katki ja addsup kõik teile erinevaid pindu. Enamik vooder kalkulaatorid küsida pindala ruutjalgades õigus ära nahkhiir. Kuid see kalkulaator teeb seda sinu eest ja jäätmematerjali ja nende imelik pindade nagu gables, lagede ja sidekirmega.

Negatiivne: ei ole hinna hinnanguline. Ka see nr 39, te üldiselt kohmakad seade: sageli segadust selle kohta, milliseid quot; Calculatequot; vajutada, kuna vormil on mitu nuppu.

Mulle meeldib, kuidMa ei ole armunudvooder kalkulaatori abil. Kuid vähe ümberkorraldamine, nad võiks tuua 21 ja teha ita kena väike tool.

Jalaotsad vinüül Siding kalkulaator

4. parim Countertop Kalkulaator: Corian

See nr 39, te praegu tühermaale seal. Samal ajal oli parim kalkulaator Dupont. TheirCorian/Zodiaq (kvarts) countertop hindaja, mitte ainult ei nad võtavad Ilmalik ülesanne on arvutada pindala ruutjalgades, kuid nad tegureid serva ravi ja backsplashes. Ja nad töötasid hinna hinnanguline paigaldamiseks, liiga. Mul oli see.

Kõik see imperfekti sellepärast, et DuPont võib olla tõmmatakse see pistik Kalkulaatori kohta. Seal lihtsalt öelda, et kalkulaator on quot; praegu toimumas mõned tehnilised updates.quot; Ainus probleem on, et see on sätestatud tehnilistel põhjustel väga pikka aega.

Vahepeal ReferWork kalkulaator teeb tööd piisavalt adekvaatselt.

ReferWork graniidist kalkulaator

DuPont Corian ja Zodiaq tahke-pinna Countertop hinnangfunktsiooni


Paari:Miks Talv on parim aeg katuse remont Järgmise:Te peaksite installima Kiudtsemendi Siding oma maja?