Batten

- Jun 27, 2016-

(1) ühise põllumajanduspoliitika või ulatus;

(2) ja metallist katuse, metallist sulgemise üle, mis hõlmab vaheline, kõrval metallist paneelid;

(3) süsteemis järskudel nõlvadel katuse, ribad puidust või metallist, mis on tavaliselt seatud või üle struktuuri teki, saab tõsta ja/või lisada esmane katusekate;

(4) süsteemis ühe-kiht membraani katuse, kitsas plastist või metallist Baar, mida kasutatakse kinnitamist või katuse membraan ja/või vilkuv baasi hoiavad paigal.


Vikipeedia, vaba entsüklopeedia

See artikkel räägib ehitusmaterjal.

Battenon mitu tähendust, ehitus ja laevaehitus, kuid on üldiselt tahke ribaga, ajalooliselt tehtud fromwoodbut saab teha ka fromplastic, metalli või klaaskiud. Tähenduses kasutusel põrandakate on tugipuu võib suhteliselt suur, kuni 2,5 tolli (6,4 cm) paks, 7 tolli (18 cm) lai ja kuni 6 jalga (1,8 m) pikk.

Aastal thesteelindustry, kasutada kõvast asfurringmay nimetada ka üles kui quot; hatsquot; viidates metalli profiili.

Katuste kõvast

Katuse battensorbattening, ka calledroofinglath, kasutatakse katusematerjalid nt vöötohatis või plaadid kinnitusvahenditele punkti ette. Kaugus on thetrussesorraftersdepend tüüpi katuste kohta kõvast materjalist ning neid rakendatakse horisontaalselt likepurlins.

Kõvast kasutatakse ka metallist katus, tagada nn abatten-õmbluse roofand on kaetud abatten rull ühine lehed.

Mõned katused võivad kasutada kõvast grid mõlemas suunas, nimetatakse acounter-batten süsteemi, mis parandab ventilatsiooni.

Seina kõvast

Seina battenslike katuste kõvast kasutatakse fixsidingmaterials nagu plaatide või vöötohatis. Rainscreenconstruction kasutab kõvast (küljes) osa süsteemi, mis laseb seinal kuivada kiiremini kui tavaliselt.

Kõvast tugipostide

Kõvast võib kasutada tugipostide, nn küljes, pinna ja tõsta. Põrandakate mõnikord suur kõvast toetada viimistlus põrandakate[4]Samamoodi ajoistbut nagu afloating liitekoht mõnikord pehmendanud tahke all-korrusel toetub batten.

Batten trimmi

Batten trimorbatten moldingis õhuke riba oftrim, kuhu kuuluvad ristkülikukujulise ristlõikega, katta paneelide seest vooder või sisekujundus tahveldiste vahel õmblused.

Juhatuse ja batten

Juhatuse-ja-battensidingis vertikaalsed lauad koos kõvast, mis katab õmblused seest käsitlemine. Juhatuse ja batten katus on tüüp ofboard roofwith ehitusettevõtted, mis hõlmab vahel lauad katusel kui tihendusmaterjaliga. Juhatuse ja batten on ka forsingle-seina ehitus, hoone vertikaalne, struktuurne lauad, mõnikord kaetud kõvast õmblused meetod.

Batten uksed

Kõvast seinte soojustamiseksIndoorconstruction kõvast võib kasutada tugevdada kuuluvad mitme lauad, nagu batten ukse paneelid või ühendused katmiseks.

Kõvast kasutatakse monoliitseina soojustus. Regulaarselt vahedega kõvast paigaldatakse seina, neid täis soojustuse ja kipsplaadi või Kipsplaat on kõvast, üritage vahe. See meetod ei ole enam kõige populaarsem, jäik soojustuseks anda parema (koos kõvast teisendamine isolatsioon) ja võtavad vähem aega sobivad.

Tasanduskihi batten

Juhend Betoonitööd ascreed battenis sujuvalt theformworkto külge kinnitatud ascreed.

Kõvast purjetamine

Insailing, kõvast on pikad, õhukesed ribad (mõned nagu usuallyfiberglassor materjali, tänapäeval vaid ajalooliselt puidust) theroachof asail toetamiseks. Neid kasutatakse ka ontall shipsto moodustavad redelid üles selle vandid mood sarnane toratlines. Neid kasutatakse ka aidata securetarpaulinsover luugid, millega antakse kaasa ühise fraasi quot; kinnitusliistudega ette luugid! quot; tähendab, et luugid on approachingstorm vastu. Kasutada analoogia-purjetamine kontekstis tähendab valmistuda järgmise tormi, ilm olgu see torm metafoorne või sõnasõnaline.Paari:Katus lammutada Järgmise:Guide to kontrollimine katusele