TÖÖSTUSMESSIL EXPO VIVENDA

- Sep 11, 2017-

Alates 28 juuni et juuli 1, Ameerika mõjukamaid Argentina International Building materjalid näitus (TÖÖSTUSMESSIL EXPO VIVENDA) toimus Argentina pealinn Buenos Aires, näitus, mis meelitas Ameerikas, Euroopas ja Aasias kümneid riike osavõtjaid ja umbes sada tuhat külastajat, näitus tutvustab ehitus- ja elamuehituse majandusharu trendide ja uute toodete, uute teenuste, vaid ka nimel Viimane rahvusvaheline arhitektuuri hoone uurimis- ja arendustegevuse trend materjalide tootmisel teatud määral.

Uuesti, et osaleda Argentina rahvusvaheline ehitus materjalid näitus de Bennett tähelepanu brändi poliitika

Oluline ekraani platvorm Ameerika arhitektuuri ja ehitusmaterjalide, Argentina rahvusvaheline ehitusmaterjalide näitus on üks meie ettevõte on viimastel aastatel osaleda näitustel. Booth, quangong jagab shareland Bennett rahvuslik näituste, saksa strateegia NIT'e tüüp 940, tüüp 1500 mudelid, millel on rahvusvaheline juhtiv tehnoloogia ja brändi mõju, populaarne Näita publiku tähelepanu. Ja kevadel tööstus - arukad seadmed cloud service Platform'i kaudu Interneti-tehnoloogia, kaugtöölaua teenuse ja seadmete hooldus, patenteeritud toode on võitnud publiku tunnustust. 4 päeva näituse ajal potentsiaalsetele klientidele tulevad tunnen seadmed ja rajatised purskkaev brändi on ka oja ja püsiklientide tulla arutada uute seadmete ostmine.

stone coated metal roof tiles factory Samoa.jpg

 http://www.newsunlightrooftile.com/Roof-Tiles/Steel-Roof-Tiles/Paari:Ladina-Ameerika ja Caribbean (Panama) Rahvusvahelise näituse 2017. Järgmise:kivi kaetud terasest katuse - break Uudised