9 tõde oma remodelleerumist töövõtja ei ütle teile

- Jul 04, 2016-

: Kõik kurdavad kohta remodeling töövõtjate kiunuma ja Angie #39; s loetleda, te nr 39; d mõtle kõigi töövõtjate selle kurat #39; s sarved ja läbi pitchforks. Uskuge või mitte, enamik töövõtjad on aus, pädev ja diplomaatiline. Ja neil on mõned asjad, mida klientidele öelda. Ma küsitletudtöövõtjate arvkoguda oma mõtteid asju, mida nad soovivad, homeowners teadis--ennealates selle uuendata.

1. nad ei #39; töö oma inimestega taha

Te #39; palgatud ve thecontractor täismõõduline köök uuendata. Töövõtja on täielikult pardal. Siis sa ütled, quot; Oh, muide, minu vennapoeg Larry on torumees. Ma tahan kasutada him.quot;

Tõde: Kui Leah Cole onÕnnelik renoveeriminemärgib quot; Mulle töövõtja #39; s suurim väärtus on tema võrgu tradesmen.quot; Töövõtja on toetav Center suur grupp kaupmeeste või alltöövõtjad (quot; subsquot;). Ta on oma go-rahva, ja tal on teised meeles nagu varundusega. Peaaegu sama oluline, on tal musta nimekirja subs võitis #39; t töötada selle loendi sepistatud aastat kõvasti koputab.

Kasutades oma onu paigaldada tehnosüsteemide, ta oleks tööd keegi, kellega tal mingit seost. Teiseks on ta võtab töö rühmast subs, kes võib sõltuda tema pidev töö. Kolmandaks, sa #39; re teedisekaruteene mitte ära grupp mehi, et ta teab, saab tööd teha.

2. nad ei #39; t nagu uuesti oma vana kraami

Sa lihtsalt armastan thoseknotty mänd köök cabinetsfrom 1952. Nii vintage! Nii romantiline ja meeldejäävaid ja mägi salongi! Paluge oma töövõtja vedama, renoveerimiseks ja korduskasutust ning uuendata.

Tõde: Üks probleem vanu asju--kapid on eelkõige--nad võivad mahutada kuni samas paigas, et pärast eemaldamist lagunema. Vanad asjad on selle suuna. Puidust flooringcannot hõlpsasti eemaldada ja uuesti kasutada. Vana pliibensiini klaas windows Vaata jahtuda aga on ebapraktiline.

Kui soovite uuesti kasutada kauba, tegur lisatud aeg ja kulu (te) mis võtab poes see läbi kvalifitseeritud töötaja.

Töövõtjate aren #39; t meanies sellest; nad lihtsalt teavad, et homeowners sageli ei #39; t mõista mõju taaskasutades üksused. Selle asemel, et raha säästmiseks, see võib lisada rohkem kulusid, kui oodata majaomanik.

Building Contractors - CC-Licensed; Flickr user U.S. Army Corps of Engineers
Töövõtjate: Nad litsentseeritud?.CC litsentsiga; Flickr kasutaja US Army Corps Engineers

3. nad on suurem ustavust oma rahva kui sina

Kuna klient on teil #39; re väärtuslik töövõtja, mitte ainult kui kohest tulu kuid see kõigi oluline asi, mida nimetatakse word-of-mouth. NoHomeAdvisorlead või Google reklaami saab eemalt lähedale positiivne sõna-of-mouth väärtusest.

Tõde: Aega selle #39; s true, see nr 39, te selle ka tõsi et te #39; ainult laeva võrreldes nende suhteid kaupmeeste öösel uuesti. Töövõtjate tunneksite te kaks kuud, kuid sageli teavad oma rahva aastat--isegi aastakümneid.

Kui teil on probleem teatud ettevõtjale, töövõtja võib minna nii kaugele, et tõmmake teda projekti--ainult et te vaigistama ja hoida töötab projekti. Kuid et #39; s haruldus. Ta #39; ll kõigepealt püüda sile asjad, et kõik kliendi hulka, töötavad harmoonias.

4. nad #39; uuesti ei ürita teha lisatööd

Kahtlaste homeowners on veendunud, et töövõtjate underbid uuendata projektide, kõik samal ajal kavatseb koormus kuni projektide eest ülesanded pärast lepingu allkirjastamist.

Tõde: Kuigi mõned ebameeldivad töövõtjad võivad seda teha, see ei kujuta norm. AastalVältida Con ehituses, Kia Ricchi meenutab meile, et quot; Muuda orderscan olema kulukas ja disruptive.quot; Tõesti, kes tahab teise järjestuse muutmine?

Ideaalne maailm, armastan töövõtjad on kõik mõeldud töö, mis on loetletud lepingu. Sest see ei ole ideaalne maailm - seinad on osutunud murenev kui arvatakse, et tahke, sihtasutuste muuta--arvatust halvem tellimused olemas.

Building Permit on House 1000 x 1500 - CC-Licensed; Flickr User 1000 x 1500
Ehitusluba maja.CC litsentsiga; Flickr kasutaja 1000 x 1500

5. nad töötavad loamenetlus Magic, kuid ei ole selline arvate

Majaomanik tahab erisätted: quot; ma tahan tobuild minu Lisaks drenaaž kergendamine, ole mahutid on köök Island ja panna aknad oma elamu keldris. Saada luba Office'i see kinnitamiseks? quot;

Tõde: Ah, ei. Töövõtjad ei õnnestu thepermitoffice painutada reegleid. Don #39; t isegi paluda neil proovida.

Töövõtjad võivad olla head suhted loa office, mis on pikendada aasta võrra. Üks põhjus, miks hea suhe on see, et töövõtja ei #39; t Küsi rumalaid küsimusi office niimoodi.

Aga me elame sotsiaalse maailmas. Töövõtja on rajanud üle aasta workingwith firmaväärtust lubada officersand töötajate arvu.

6. nad taha sa poes töövõtjale

Kliendi nr 39, te sõnu, mis on muusika töövõtja #39; s kõrvad: quot; otsisin maailmas üle--50 töövõtjate!--ja arvasin, et sa olid kõige paremini minu project.quot;

Tõde: Ei, see nr 39, te ei edevus küsimus töövõtjale. Ta ei #39; t itsitama vale tagasihoidlikkus ja kui ütlete, et vaatan aga valis ta oma küüned tema särk buff. Selle asemel, ta tahab teada, et sa #39; re lahendada temaga oma projekti jaoks kõige sobivam. Nr 39 teise aim, kui projekt on alanud võitis; t aidata kedagi.

Wad of Cash - CC-Licensed; Flickr User 401(k) 2012
CC litsentsiga; Flickr kasutaja 401(k) 2012

7. oma tasu ei ole kaubeldavad

quot; Kümme protsenti? Viisteist? Kakskümmend? Töövõtjate #39; märgistus tasud on ennekuulmatu! I #39; ll proovida allahindlusega maha oma tasud salvestada money.quot;

Tõde: Töövõtjad saab säästa raha teie liitlane. Töövõtjad, kes tegutsevad professionaalselt, kus kirjeldatakse enamik neist, töötada kooskõlastatult kliendiga, mitte vastu. Niisiis, tema aastane kogemus, ta võib aidata leida hulgaliselt kohti, kus saab pare kulusid.

Kuid tema märgistus pole #39; t, üks neist. Kui sa kujutlevad oma tasu, nagu saaks osta need Jahid ja Bentleys puhas koor, tean vaid osa läheb talle isikliku tulu. Ta on ka äri käivitada ja et maksab äri.

8. nad tahavad perfektsionist klientidele rohkem kui juriidiline vastased

Tunde, justkui #39; re on taga valu andes selge, täpne teave töövõtja? Karda quot; lisada punch listquot; mis on üksikasjalikult ülejäänud üksused teha projekti lõpus?

Tõde: Ära karda. Kuigi ei ole töövõtja meeldib kliendile, kes on ebaviisakas või valu taga, ta tahab tegeleda taotlusi nüüd--enne projekti lõpetamist. Resentments, mis mädanema ja kohtuasjad omakorda aidata keegi. Lihtsalt olema viisakas ja professionaalne sellest ja ta ei liiga.

9. nad tahavad teile majast

Töövõtja on remodeling kogu esimene korrus. Kindlasti saab elada teisel korrusel. Pole #39; t et miks nad leiutanud Keeduplaat? Vahet pole #39; tthat vannituba counterhave ruumi mikrolaineahi?

Tõde: See nr 39, te oma maja ja töövõtja ei ütle teile endale ise vabastama. Kuid suuri projekte, see nr 39, te kõige parem kõigile kui viibite ära. See nr 39, te ohutuse küsimus. See nr 39, te ruumi probleemi.

Paari:Lihtne kodu Winterizing kontroll-loend Järgmise:Näriliste sisestage oma maja pööningu kaudu. Vaadake, kuidas neid peatada.