5 katuse asendamine põhitõed peate teadma enne alustamist

- Jun 06, 2016-

Kodus uuendata töövoo katuse asendamine on töö number üks. Iga ühe projekti läbi, fromdrywall installationon värvi, kõige õrnemaid nipsake alla on hävitanud, kui te ei kaitse see korralikult katusega.

1. tea: 5 tüüpi materjalid

Oma asukohta, nii palju kui sisse oma isikliku maitse sõltub valik ofroofing materialsoften. Katuse pigi (nurk) affectsthe tüüpi katuste shinglesyou saab kasutada!

Näiteks puidust raputada shinglescan kasutada järsem aga ei low-pitched katused viilkatused.

 1. Bituumensindel koostis:Odav ja kergesti kättesaadav, kuid vähem atraktiivne kui teine suvand tõttu quot; flatquot; välimus.

 2. Puidust raputada: Kallis, kuid atraktiivne klibu.

 3. Metallist katus: Siiani ja mõned roofers tea, kuidas installida seda hästi; selle töö jaoks vajatakse spetsiaalseid ettevõtteid.

 4. Kiltkivi katus: Väga atraktiivne ja high-end katusekatte valik; kõndida väga libe.

 5. Kummist kiltkivi või quot; Fauxquot; Kiltkivi: Ringlussevõetud tööstuslikud sünteetika üha populaarsemaks.

2. otsuse: Kas vöötohatis või katuse eemaldada nende üle

 • Ülekaalulisusega seotud: Suurimaks vastuväiteks millega bituumensindel täiendavaid kihid on et Viilkatuse materjalide liiga raske aluseks katuse raamimine. See võib olla struktuurne probleem, eriti vanemates majades. Sageli on öeldud, et bituumensindel kolmekordne kiht on võrdne ühe kihina kiltkivi vöötohatis - materjali äärmiselt raske tüüp.

 • Telegraphing: Koos katuse-laastude üle olemasoleva vöötohatise üks probleem on, et on sisuliselt korduv osa pinna ebakorrapärasuste, mis võib olla juba olemas. Kui olete kaaluvad uue katuse panna, on ilmselt suur võimalus, et teil mullid, muhke ja laineid, mis on vaja lahti saada. Panna uus vöötohatis üle, et ei tee palju esteetilist aspekti. Üks võimalus selle probleemi minimeerimiseks on minna üle vana katuse ja nii palju kui võimalik probleemid lahendada. See ei võta palju rohkem kui haamer, mõned küüned ja vöötohatis muhke, ning probleemi erinevad katuse ja väljaulatuvad naelad.

 • Salvestamine töö jäätmete vähendamine: Eemaldamine olemasolevate kiht ja seejärel kehtestatakse uus kiht lisab keerulisem protsess. Ei ole tõsine probleem kui Katusetööd spetsialistidele lahendavad töö — need võib eemaldada enamik katused hommikul — kuid kui sa teed tööd ise, võib olla karm.

3. Salvesta: Raha ja materjalid

Kulusid asendada katuse oleneb yourroofing materjalid (kogu tee alates odavad 3-tab bituumensindel kuni arhitektuuri vöötohatis või isegi kiltkivi), katus töövõtja, pigi (või taldrikute) katusele, ala katta ja paljud muud tegurid.

Kivi alt 3-tab ISEKANDVAD katuse väike kodu võib maksta nii vähe kui $7500.

Katusefermid töövõtjate on palju paindlikkust rääkida nende eest, nii Palun tunnete, et teil on selleks litsentsi.

4. vaadake: Parima hooaja plastikuga

Hästi koordineeritud katuste meeskond on hämmastav - ja seepärast pöörame neile teha meie katused. Kui roofers otsitakse ainult täiuslik tingimused paigaldada katus, nad läheksid pankrotti. Laiendatakse töö seasons aitab roofers ja tarbijate huve.

USA esinevat, aga optimaalne katuste hooaeg on alates hiliskevadest kuni varasügisel.

Osaliselt installitud alad peavad olema täiesti kuiv, enne katva kihid on paigaldatud. Trikk taga quot; asjatundlikult shoehorningquot; katuste projektis on lasknud suure meeskonna professionaalse roofers, kes saate Tyrmätä töö tundi, mitte päeva, seega ära kuiva perioodi välja aastaaega.

5. mõista: Põhiprotsess katus

Sõna quot; square, quot; kui neid kasutatakse katuste, tähendab 100 ruutmeetrit.

Üks põhjus, miks roofers rääkida ruudud nii sellepärast, et nad tegelevad sellise tohutul hulgal materjale. See on mõttetu arutada väiksemates ühikutes.

Vöötohatis tulevad kimbud. Kolm või neli kimbud katusesindlid koosnevad tavaliselt ruudu.

Mõõduka suurusega, professionaalselt paigaldatud katus töö võib võtta ainult 3 või 4 päeva.

 • Eemaldada kõik olemasoleva vöötohatise, hoiustada neid roll-off ja eemaldage.

 • Teha väiksemaid remonditöid katuse kui heas. Kui ei, asendada halb puit vineer või 1quot; x6quot; lauad, kumba kohaldatakse katusele.

 • Install jää tammi kaitse, sünteetilisest materjalist, et vältida barjääri varundatud vihmaveetorude jää, mis takistab jää sulab ära lase vett. Jää sulamisele permeaati all katusesindlid ja kahjustada oma maja sees.

 • Asfaldi paberi ette näha.

 • Kohaldada vöötohatis - alates räästa ja töötavad ülespoole.

 • Kohaldada vilkuv läheduses kõigis valdkondades, kus lekked võivad tulla maja - korsten, korstna lõõrid, jne.

 • Paigaldada katuseharja vent.


Paari:Klassikaline katuste otsus: Raapustaa või Re-katus? Järgmise:Kuidas kõige paremini maja ja hoone ülevaatus