Meist

Dalian Uus päikesevalguse ehitusmaterjalide Co., Ltd. (New Sunlight Building Material Co., Limited) on esimene ettevõte, mis on spetsialiseerunud Hiina kiviga kaetud metallist katusekivide uurimise, projekteerimise, tootmise ja eksportimisega. See võttis juhtige ISO9001 ja ISO14001 sertifikaatide saamiseks. Praegu on ta rajanud kaks tootmisbaasi, mis asuvad nii Dalian linnas kui ka Guangzhou Foshanis, mille aastane tootmisvõimsus on 2000 000 ruutmeetrit.

Meie tooted, kivist kaetud metallist katusematerjalid, on olnud aastatel populaarseks kodu- ja välisturul. Neid kasutatakse laialdaselt Hiinas, USAs, Jaapanis, Kanadas, Jamaikassa, Dominikaani Vabariigis, Kariibi meri riigis, Nigeerias ja paljudes teistes Kesk-Aasia riikides ja piirkondades, nagu Sri Lanka, Türkmenistan ja nii edasi.

Meie firma pühendab kõrge kvaliteediga kiviga kaetud terasest katusekivide uurimisel, projekteerimisel ja valmistamisel, mis on ilusti kujundatud, suurepärase materjali ja kõrge kvaliteediga. Uus Sunlight katusesüsteem tagab ohutu, vastupidava ja keskkonnasõbraliku katuse lahenduse kodumaistele ja välismaistele klientidele.

Uus Sunlight katusekivide tehase tootmisliin

stone coated steel roof tiles factory .jpg

Uus Sunlight katusekivide tehase dušikate

stone coated metal roof tile .JPG


Daliani uue päikesevalguse ehitusmaterjalide Co., Ltd. sertifikaat

ISO9001 Certificate.jpg

ISO14001 Certificate.jpg

katusekatted katusesindlid ja kiviga kaetud katusekate on väga populaarsed ja kuumad müüvad Nigeerias, Keenis, Ghana, Ugandas, Kariibi mere piirkonnas, nagu Jamaica, Dominikaani Vabariik ja Põhja-Ameerika turg, näiteks Kanada, Ameerika ja paljud teised Kesk-Aasia riigid ja piirkonnad nagu Sri Lanka, Türkmenistan ja nii edasi

Meie värviliste katusekivide paigaldamine on väga lihtne ja lihtne.

Meie metallist katusekivid on paigaldatud küüntega puidust või terasest batooniga. Nii et meie katusekivid on väga tugevad.


gallery-Stone coated roof tiles _3.jpg

gallery -Classic roof tiles .jpg

gallery_shake roof tile .jpg

gallery-Tudor-1.jpg

New-Royal-2-.jpg

Shingle black mix white .jpg

Kui teil on küsimusi meie kivist kaetud metallist katusesindlid, palun võtke meiega igal ajal ühendust.

minu e-post: eva@newsunlight.net

Mobiiltelefon ja Whatsapp: + 86-15814369834